Vyhľadať
Close this search box.
scratchaton

Štartujeme jeseň 2023 pre najmladšie dievčatá

Online kurzy pre najmladšie dievčatá boli v uplynulom školskom roku veľmi obľúbené, a tak sme s radosťou pripravili ďalšie aj v tomto školskom roku.

Začíname už v pondelok 25. septembra 2023 začíname s novinkou v podobe dvojdielneho krátkodobého kurzu umelej inteligencie. Ą štvrtky zas budú patriť obľúbenému Robloxu.

Vraciame sa tiež s Python korytnačou grafikou, kde predstavíme tretí diel v podobe Python hry korytnačej grafiky. Ak dievčatá ešte v Pythone neprogramovali,  máme pre ne Python korytnačiu grafiku a geometriu, kde sa zoznámia s jeho základnými funkciami, ktoré následne využijú pri tvorbe hry.

Nezabúdame ani na obľúbený Scratch, ktorý je ideálnou bránou k programovaniu. Okrem tematických online workshopov Scratchu sa uvidíme i naživo na Scratchatone v Bratislave (11.novembra 2023) a v Košiciach (25. novembra 2023).

Ak by ste chceli, aby sme zorganizovali bezplatný workshop pre najmladšie dievčatá priamo na školách, kam chodia, neváhajte poslať informácie o tejto možnosti a našich aktivitách učiteľke alebo učiteľovi vašich detí. Vybrať si môžu hneď z niekoľkých tém: micro:bity, ozoboty, LEGO spike, Canva, či internetovú bezpečnosť. Rozhodujúca je včasná registrácia na tomto linku.