Vyhľadať
Close this search box.

Aj Ty môžeš pracovať v IT. Potrebuješ k tomu odvahu zmeniť svoj život, ľudí, ktorí ťa podporia, naučiť sa nové veci a získať zručnosti a vytvoriť si kontakty. Je to niečo, čo Ti nevieme len tak dať, ale môžeme si to vzájomne zdieľať.

Naša komunita

je priestor na otvorený dialóg, vzájomné zdieľanie informácii a rád, spoločné aktivity a podporu pri vzdelávaní nielen pre ženy a dievčatá, ktoré sa chcú v IT realizovať, ale aj pre tie, čo o tom zatiaľ len uvažujú. V našej komunite radi vidíme aj rozhľadených mužov. Jednoducho, všetkých, ktorí súznia s našimi cieľmi a aktivitami, majú chuť prinášať nové myšlienky, konštruktívnu kritiku aj príležitosti na spoluprácu.

Vidíme sa a diskutujeme najviac online na Discorde v otvorených tematických kanáloch aj uzavretých podporných skupinách k jednotlivým kurzom. Naše väzby a vzťahy však prerastajú do reálneho sveta nielen na individuálnej úrovni, ale aj vo forme pravidelných meet-upov.

Ak máš otázky, pochybnosti alebo jednoducho hľadáš svoj priestor a podporu podobne zmýšľajúcich žien, neváhaj a poď Aj Ty s Nami!

Komunita Aj Ty v IT

Sme na Discorde. Tu je pozvánka do komunity. Aby sa ti lepšie komunikovalo stiahni si aplikáciu na počítač alebo do mobilu.

Tešíme sa na Teba.

Návody

Nainštaluj si appku discordu na mobil aj počítač, získaš rýchly prístup a notifikácie
(https://discord.com/download)

Chceš vedieť Discord funguje? Pozri si krátke video na Youtube. (https://www.youtube.com/watch?v=TJ13BA3-NR4)

Referencie

Prečítaj si vyjadrenia dievčat a žien, ktoré už sú súčasťou našej komunity.

Máte otázky?

O našu komunitu
sa stará Martin Ďurina

Martin Ďurina#8075