Vyhľadať
Close this search box.

Aj Ty môžeš pracovať v IT. Potrebuješ k tomu odvahu zmeniť svoj život, ľudí, ktorí ťa podporia, naučiť sa nové veci a získať zručnosti a vytvoriť si kontakty. Je to niečo, čo Ti nevieme len tak dať, ale môžeme si to vzájomne zdieľať.

Naša komunita

je priestor na otvorený dialóg, vzájomné zdieľanie informácii a rád, spoločné aktivity a podporu pri vzdelávaní nielen pre ženy a dievčatá, ktoré sa chcú v IT realizovať, ale aj pre tie, čo o tom zatiaľ len uvažujú. V našej komunite radi vidíme aj rozhľadených mužov. Jednoducho, všetkých, ktorí súznia s našimi cieľmi a aktivitami, majú chuť prinášať nové myšlienky, konštruktívnu kritiku aj príležitosti na spoluprácu.

Vidíme sa a diskutujeme najviac online na Discorde v otvorených tematických kanáloch aj uzavretých podporných skupinách k jednotlivým kurzom. Naše väzby a vzťahy však prerastajú do reálneho sveta nielen na individuálnej úrovni, ale aj vo forme pravidelných meet-upov.

Ak máš otázky, pochybnosti alebo jednoducho hľadáš svoj priestor a podporu podobne zmýšľajúcich žien, neváhaj a poď Aj Ty s Nami!

Návody

Nainštaluj si appku discordu na mobil aj počítač, získaš rýchly prístup a notifikácie
(https://discord.com/download)

Chceš vedieť Discord funguje? Pozri si krátke video na Youtube. (https://www.youtube.com/watch?v=TJ13BA3-NR4)

Referencie

Prečítaj si vyjadrenia dievčat a žien, ktoré už sú súčasťou našej komunity.

Máte otázky?

O našu komunitu
sa stará Martin Ďurina

Martin Ďurina#8075