Skip to content

Kurz umelej inteligencie pre najmladšie

Zabav sa, tvor a experimentuj s nástrojmi umelej inteligencie.

25.09.2023 - 02.10.2023

16:00 - 17:30

Online Event
Kurz umelej inteligencie pre najmladšie

✓  Kedy? 

Aj Ty v IT „Kurz umelej inteligencie pre najmladšie“  je rozdelený do 2 na seba nadväzujúcich stretnutí online cez Zoom.

25.09.2023, v čase 16:00 – 17:30 hod. pondelok
02.10.2023, v čase 16:00 – 17:30 hod. pondelok

 

✓  Čo sa naučíte?
V sérii dvoch na seba nadväzujúcich online workshopov sa oboznámite s rôznymi nástrojmi využívajúcimi umelú inteligenciu: Zabavíme sa vytváraním si nových svetov, fantastických postáv a jedinečných obrázkov z krátkych textových popisov. Popustíme uzdu vlastnej kreativite a vytvoríme originálne skladby za pár sekúnd. Dokonca si zahráme klavírny duet s počítačom.

 

✓  Čo je potrebné ovládať?

Základy práce s počítačom (práca s myšou a s klávesnicou, základy práce s webovým prehliadačom, vyhľadávanie na internete, kopírovanie súborov a pod.). Predošlá skúsenosť s programovaním NIE JE  podmienkou. Asistencia rodičov je nevyhnutná najmä pri účastníčkach mladších ako 12 rokov.

 

✓ Kontakt
V prípade akýchkoľvek otázok kontaktuj projektovú manažérku Lenku Kohútovú: [email protected]

Zuzana Sobeková

Lektorka

Zuzka je absolventkou UPJŠ v Košiciach, odbor matematika  - informatika. Lektorovaniu sa intenzívne venuje už tretí rok. Zaujíma sa o nové trendy vo vyučovaní informatiky a rada pracuje so zvedavými deťmi. Usiluje sa deťom ukázať , že aj svet informatiky môže byť zábavný a hlavne kreatívny.

 

Bezplatne

Vek

8 - 15 rokov

Náročnosť

Asistencia rodiča

Počet stretnutí

2

Zdieľať

Partneri podujatia

Kurz organizujeme s podporou Nadácie Orange