Vyhľadať
Close this search box.

Kurz umelej inteligencie pre najmladšie

Zabav sa, tvor a experimentuj s nástrojmi umelej inteligencie.

✓  Kedy? 

Aj Ty v IT „Kurz umelej inteligencie pre najmladšie“  je rozdelený do 2 na seba nadväzujúcich stretnutí online cez Zoom.

26.10.2023, v čase 16:00 – 17:30 hod. štvrtok
02.11.2023, v čase 16:00 – 17:30 hod. štvrtok

 

✓  Čo sa naučíte?
V sérii dvoch na seba nadväzujúcich online workshopov sa oboznámime s rôznymi nástrojmi využívajúcimi umelú inteligenciu: Zabavíme sa vytváraním si nových svetov, fantastických postáv a jedinečných obrázkov z krátkych textových popisov. Popustíme uzdu vlastnej kreativity a vytvoríme originálne skladby za pár sekúnd. Zahráme si tiež klavírny duet s počítačom – stačí zahrať noty a počítač bude reagovať na vašu melódiu.

 

✓  Čo je potrebné ovládať?

Základy práce s počítačom (práca s myšou a s klávesnicou, základy práce s webovým prehliadačom, vyhľadávanie na internete, kopírovanie súborov a pod.). Budete potrebovať počítač/notebook, mobilný telefón a stabilné internetové pripojenie (iba mobil alebo tablet na workshop nepostačujú). Predošlá skúsenosť s programovaním NIE JE  podmienkou. Asistencia rodičov je nevyhnutná najmä pri účastníčkach mladších ako 12 rokov.

 

✓ Kontakt
V prípade akýchkoľvek otázok kontaktuj projektovú manažérku Lenku Kohútovú: [email protected]

 

✓ Partneri podujatia

Zuzana Sobeková Lektoruje

Zuzka je absolventkou UPJŠ v Košiciach, odbor matematika - informatika. Lektorovaniu sa intenzívne venuje už tretí rok. Zaujíma sa o nové trendy vo vyučovaní informatiky a rada pracuje so zvedavými deťmi. Usiluje sa deťom ukázať , že aj svet informatiky môže byť zábavný a hlavne kreatívny.

Zdieľať