Vyhľadať
Close this search box.
blog-Coding-club-ke

SAP – nový partner našich online vzdelávacích aktivít pre stredoškoláčky

Už je to 10 rokov čo motivujeme a podporujeme dievčatá a ženy v ich záujme o IT sektor na Slovenku. Našimi aktivitami sa snažíme narúšať spoločenské stereotypy o ženách v IT, budovať komunitu a posilňovať postavenie dievčat, študentiek stredných škôl a dospelých žien v IT svete. Našou prioritou je zabezpečiť rovnaké možnosti prístupu k technickému vzdelávaniu pre každé dievča bez rozdielu.

V súlade so stratégiou SAP vytvárame rovnaký a neobmedzený prístup k digitálnemu vzdelávaniu žien a dievčat. Chceme dievčatám ukázať, že digitálne zručnosti sú pre ich budúcnosť nevyhnutnosťou. Technológie sú všade a musíme ich brať ako príležitosť, nie ako prekážku v našom udržateľnom živote, pretože vedomosti otvárajú neuveriteľné perspektívy.

Preto poskytujeme online vzdelávanie v oblasti IT pre stredoškoláčky, kde dievčatá môžu využívať silu podpornej skupiny, motivačné prostredie, spoznajú zaujímavé témy. Snažíme sa rozvíjať skryté mladé talenty aj v malých mestách a obciach, ktoré sme doteraz nemohli osloviť prostredníctvom tradičných pravidelných stretnutí.

Online kurzy sú jedinečnou možnosťou pre zapojenie sa dievčat zo všetkých častí a regiónov Slovenska. Aj keď v ich okolí takéto možnosti vzdelávania neexistujú, vieme im prostredníctvom našich online kurzov poskytnúť priestor pre vzdelávanie sa v IT a zapojenie sa do nadšenej a motivovanej komunity dievčat.

Aj vďaka partnerovi ako je SAP vieme robiť tieto kurzy pre vás bezplatne.

Aktuálny prehľad online kurzov pre stredoškoláčky nájdete tu:

Ďakujeme za podporu.