Pridaj sa do našej komunity!


Sme presvedčení, že svet IT je pre ženy rovnako prívetivý ako akákoľvek iná oblasť. Prekážky, ktoré spôsobujú, že dnes iba 13 percent žien pracuje v IT sa však dajú prekonávať len spoločne. Po takmer deväť ročnej práci vieme, že to ide, svet sa mení a ukazuje nám nové možnosti, ako situáciu zlepšovať. Jednou z nich je budovanie silnej a podpornej komunity. Poď #ajtysnami!

Keď sa pozrieme okolo seba, za roky našej práce sa okolo Aj Ty v IT združili rôzni ľudia. Nájdeme medzi nimi nielen ženy, dievčatá a pedagógov a pedagogičky, ktorým sa snažíme pomôcť, ale aj množstvo ľudí – rodičov a priaznivcov, ktorí nám pomáhajú z presvedčenia, podporujú nás a fandia nám. Celkom organicky nám tu tak rastie komunita, ktorá verí, že naša práca má zmysel a my sme za ňu veľmi vďační.

Vytvoriť komunitu a prepojiť veľa jedinečných ľudí, aby si mohli navzájom vymieňať rady, povzbudenia a vzájomne sa prepájať, a spoznávať, bolo vždy naším snom. Cítime tento obrovský potenciál, aj to, že nadišiel čas s ním niečo urobiť. Rozhodli sme sa preto vytvoriť platformu pre online komunitu na discorde, do ktorej vás srdečne pozývame. Nájdete v nej rady a inšpirácie podobne zmýšľajúcich ľudí, ako aj priestor pre vaše otázky a podporu počas prebiehajúcich kurzov. A hoci sa jedná o komunitu, ktorú spája myšlienka silných žien a dievčat v IT, rozhľadení muži sú v nej rovnako vítaní. 

NECH SA PÁČI, VSTÚPTE

Bez ohľadu na to, či práve váhaš, či je pre teba IT to pravé, hľadáš informácie z konkrétnej oblasti alebo si chceš len nezáväzne pokecať.  Práve tu nájdeš tú najlepšiu skupinu zanietených ľudí, ktorí ťa podporia, poradia a vypočujú. Poď do toho aj ty s nami! V našej komunite ťa čaká celý Aj Ty v IT tím a kopec príjemných ľudí. Spolu totiž dokážeme ešte väčšie veci.