Skip to content

Pridaj sa do našej komunity!

Sme presvedčení, že svet IT je pre ženy rovnako prívetivý ako akákoľvek iná oblasť. Prekážky, ktoré spôsobujú, že dnes iba 13 percent žien pracuje v IT sa však dajú prekonávať len spoločne. Po takmer deväť ročnej práci vieme, že to ide, svet sa mení a ukazuje nám nové možnosti, ako situáciu zlepšovať. Jednou z nich je budovanie silnej a podpornej komunity. Poď #ajtysnami!

Keď sa pozrieme okolo seba, za roky našej práce sa okolo Aj Ty v IT združili rôzni ľudia. Nájdeme medzi nimi nielen ženy, dievčatá a pedagógov a pedagogičky, ktorým sa snažíme pomôcť, ale aj množstvo ľudí – rodičov a priaznivcov, ktorí nám pomáhajú z presvedčenia, podporujú nás a fandia nám. Celkom organicky nám tu tak rastie komunita, ktorá verí, že naša práca má zmysel a my sme za ňu veľmi vďační.

Vytvoriť komunitu a prepojiť veľa jedinečných ľudí, aby si mohli navzájom vymieňať rady, povzbudenia a vzájomne sa prepájať, a spoznávať, bolo vždy naším snom. Cítime tento obrovský potenciál, aj to, že nadišiel čas s ním niečo urobiť. Rozhodli sme sa preto vytvoriť platformu pre online komunitu na discorde, do ktorej vás srdečne pozývame. Nájdete v nej rady a inšpirácie podobne zmýšľajúcich ľudí, ako aj priestor pre vaše otázky a podporu počas prebiehajúcich kurzov. A hoci sa jedná o komunitu, ktorú spája myšlienka silných žien a dievčat v IT, rozhľadení muži sú v nej rovnako vítaní. 

NECH SA PÁČI, VSTÚPTE

Bez ohľadu na to, či práve váhaš, či je pre teba IT to pravé, hľadáš informácie z konkrétnej oblasti alebo si chceš len nezáväzne pokecať.  Práve tu nájdeš tú najlepšiu skupinu zanietených ľudí, ktorí ťa podporia, poradia a vypočujú. Poď do toho aj ty s nami! V našej komunite ťa čaká celý Aj Ty v IT tím a kopec príjemných ľudí. Spolu totiž dokážeme ešte väčšie veci.