Vyhľadať
Close this search box.
blog-2

2 % z daní: Malý dar, ale veľká pomoc

2 % nie sú iba číslo, dokážu totiž plniť sny. Napríklad tie dievčenské, o ich lepšej budúcnosti. Aj Vaše 2 % majú túto silu. Venujte nám ich!

Aj tento rok nám môžete venovať 2 % z vašich daní. Vás to nestojí nič, a dievčatám tak pomôžete objavovať čaro technológií. V Aj Ty v IT už 10 rokov veríme, že interaktívnym vzdelávaním a správnou motiváciou vieme otvoriť dievčatám a ženám bránu do sveta moderných technológií. Svedčí o tom viac ako 30 000 vyškolených dievčat, žien, pedagógov a pedagogičiek.

Záleží nám na tom, aby bolo IT vzdelávanie pre dievčatá dostupné bez rozdielu aj akýchkoľvek bariér. Práve preto realizujeme všetky aktivity pre dievčatá vo veku 8-19 rokov celkom BEZPLATNE. Spolu oslavujeme úspechy a prekonávame výzvy. Sami by sme to však nedokázali. Vďaka Vašim 2 % z daní sme v roku 2022 mohli vycestovať a prostredníctvom priamych workshopov na školách podporiť a bezplatne vzdelávať 240 dievčat zo základných a stredných škôl. Aj vďaka vašej podpore rastieme a pomáhame, budujeme spolu komunitu. Ďakujeme!

Vaše 2 % nám aj tento rok umožnia pokryť prácu lektorov, zabezpečiť materiály na workshopy a  vycestovať za dievčatami do rôznych kútov Slovenska.

Podporte zvedavosť, ktorá môže zmeniť budúcnosť!

Nezabudnite však, že výška percenta – 1 %, 2 % alebo 3 %, ako aj termín podania Vyhlásenia, závisí od viacerých faktorov. Viac informácií o jednotlivých typoch a presný postup ako darovať sme pre vás zhrnuli na našej stránke. Ak sa pred vašim rozhodnutím chcete pozrieť detailnejšie na to, ako s prostriedkami narábame, máme pre vás tiež k nahliadnutiu našu Výročnú správu.

Ďalšie informácie alebo pomoc vám radi poskytneme na [email protected].