Vyhľadať
Close this search box.
blog-microbit-auticko

Hľadáte zábavu pre deti na leto? Tu sú tipy z našej hardvérovej knižnice TechLib

Hrať pexeso je pre ne nuda, stavebnicu už postavili aj dvadsaťkrát a vy si za daždivého počasia lámete hlavu, ako vaše deti zabaviť. Keďže veľmi dobre vieme, ako sa cítite, prinášame vám pomoc v podobe hardvéru z nášho TechLibu, ktorý vaše deti zabaví na dlhé hodiny.

Určite to dobre poznáte. Deti sa tešia celý rok na letné prázdniny, a keď sú zrazu tu, často od nich počúvate známu vetu: „Nudím sa.“ Vymýšľate možné aj nemožné programy. Posielate ich na denné či týždňové tábory, beriete ich na letné dovolenky k moru či do hôr, ale keď príde zlé počasie a nechcete, aby ho presedeli pred televízorom alebo sa hrali s hracími konzolami, dá vám to naozaj zabrať. Náš TechLib, plný „technologických hračiek“, je pre vás otvorený aj v lete.

 

Ako na to?

Stačí sa zaregistrovať na https://objednavky.techlib.sk, prelistovať katalóg a vybrať si, čo vás zaujíma. Následne si určite obdobie výpožičky a už vám ostáva len počkať na kuriéra, ktorý vám prinesie technický hardvér bezplatne priamo domov alebo na vami určenú adresu.

 

Čo v TechLibe nájdete?

Kopu zábavy si vaše deti určite užijú napríklad s Wonder rugged car. Ide o terénne autíčko, ktoré dokáže jazdiť všetkými smermi. Vďaka neobmedzenému pohybu zvládne aj obtiažne pohyby, ako je ľavý a pravý drift alebo jazda bokom. Má super veľké pneumatiky, ktoré zvládnu aj náročnejší terén. Všetky štyri kolesá možno ovládať nezávisle od seba. Súčiastky sú kompatibilné s legom, vďaka čomu si autíčko vaše deti ľahko vylepšia podľa vlastných predstáv.

Smart home kit pre micro:bit

Pre tých, ktorí majú radi výzvy a náročnejšie projekty, je skvelou voľbou Smart home kit. Ide o set na simuláciu inteligentnej domácnosti. Môžete si pomocou neho vyskúšať fungovanie tepelného či zvukového senzora a zostaviť projekty ako alarm na dvere, smart kvetináč či svetlo do skrine.

 

Znie to zaujímavo? A to nie je ani zďaleka všetko, čo naša technická knižnica TechLib ponúka. Tak sa poponáhľajte a pripravte seba aj vaše deti na skvelé technologické leto!

 

Techlib podporil partner:

 

Náš logistický partner: