Vyhľadať
Close this search box.
blog-poukazka

Darujte príležitosť

Čo darovať žene, na ktorej vám záleží? Každoročná vianočná dilema, ktorá môže skončiť znova odložená v poličke, alebo ÚPLNE INAK. Darujte príležitosť! S poukazom na kurz u nás totiž darujete nielen vzdelanie a praktickú zručnosť, ale aj príležitosť na kariérnu zmenu.

Ak si aj tento rok lámete hlavu nad tým, čo podarovať vašej manželke, priateľke, mame alebo sestre, miesto veci, ktorou si možno ani nie ste tak úplne istí, skúste jej pre zmenu darovať novú zručnosť!

Či už je z radu tých základných digitálnych alebo pokročilých programovacích, spolu s praktickou zručnosťou jej totiž darujete aj vyššiu sebadôveru, čas strávený s podobne rozmýšľajúcimi ženami a s 50% pravdepodobnosťou aj príležitosť na kariérnu zmenu a rast. Tvrdia to nielen naše štatistiky, ale odporúča to aj 10 z 10 žien v našom tíme. Extra naša projektová manažérka pre dospelé ženy Veronika, ktorej v prípade otázok môžete písať na [email protected].

Na výber máte poukážky v hodnote:

➡️ 25 eur
➡️ 50 eur
➡️ 100 eur
➡️ 150 eur
➡️ ľubovoľnej inej sume, ktorú si stanovíte

Vybrať kurz alebo workshop si zároveň môže až do konca roku 2022. Obávať sa ale nemusíte, poukaz sa dlho neohreje.  Už v januári ho totiž bude môcť využiť na niektorú z našich Women IT academies.