Vyhľadať
Close this search box.

Aké kurzy sa pripravujú na jeseň?

Na čo sa môžeš tešiť na jeseň a ako využiť leto?

Po letnej pauze sa budeš môcť znova tešiť na naše akadémie, kurzy a workshopy. Akadémie začnú od 15. septembra. Už v polovicu augusta budú všetky na našej stránke a budeš sa môcť registrovať.

 

Aké akadémie chystáme?

  • Women SQL Academy– oboznámi účastníčky so súčasným svetom rôznych databázových programov a dátových štruktúr. Následne sa účastníčky naučia na praktických príkladoch, ako pracovať, spájať a analyzovať dáta v databázach pomocou SQL jazyka.
  • Women Tester Academy-je určená pre ženy, ktoré majú záujem vstúpiť do sveta IT cez softvérový testing. Cieľom kurzu je pripraviť účastníčky na softvérové testovanie aplikácií a väčších funkčných celkov. Súčasťou kurzu je záverečný test, na základe ktorého získa úspešná účastníčka certifikát Aj Ty v IT.
  • Women UX Academy-je určená pre záujemkyne o UX (User Experience), spôsoby ideovania a prototypovania produktov, best practices pri návrhu ale aj testovanie a aplikácie, ktoré s tým pomôžu. Kurz je vhodný pre úplné začiatočníčky bez predošlých skúseností.
  • Women Data Academy– je určená pre ženy, ktoré majú záujem preniknúť do praktických základov dátovej analytiky a získať tak univerzálne aplikovateľné znalosti. Rovnako je kurz vstupenkou do pokročilejšieho sveta Machine Learning-u a Data Science všeobecne.
  • Women IT Academy-je špeciálne pripravená pre všetky ženy, ktoré potrebujú teoretický základ a jednoduché pochopenie kľúčových konceptov vo svete IT, počítačov a programovania.
  • Women Security Academy-naučí účastníčky, čo je riziko, ako sa robí analýza IT bezpečnostných rizík, čo je to norma ISO 27001, čo je to systém riadenia informačnej bezpečnosti, aké požiadavky špecifikuje ISO 27002 a ako sa overuje súlad s normou ISO.
  • HTML,CSS a JavaScript

 

Nezabudli sme ani na ostatné kurzy, workshopy a komunitné stretnutia.

 

Ako sa môžeš vzdelávať počas leta?

Máme kurzy, ktoré si vieš zakúpiť celoročne a vzdelávať sa kedykoľvek Ti to vyhovuje. Sú to kurzy formou nahraných videí v témach ako:

  • Kurz Excelu- Digi Womenhttps://videokurzy.ajtyvit.sk/courses/digiwomen
  • Cesta autentických dát-data science: Naučíš sa, ako používať štatistické metódy na analýzu dát, ako vytvárať predpovede a ako používať strojové učenie na zlepšenie výkonu modelov. Okrem toho sa naučíš, ako vizualizovať dáta pomocou grafických nástrojov a ako prezentovať výsledky analýzy dát.Pripravili sme zoskupenie na seba nadväzujúcich kurzov v oblasti dát pre úplne začiatočníčky až po tie pokročilé.Podrobný popis a viac infomáciami nájdeš na web stránke: https://videokurzy.ajtyvit.sk/pages/ajtyvit-cestaautentickychdatkde si kurzy môžeš kedykoľvek zakúpiť.

 

Kontakt
V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktuj na [email protected].

 

 

 

Tím Aj Ty v IT Lektoruje

Zdieľať