Vyhľadať
Close this search box.

Zimný Scratch kurz pre pokročilé – lyžuj v programovaní ako profesionálka

Ovládni Veľký slalom pomocou Scratch!

Využi nové zručnosti a prihlás sa už dnes do našej súťaže Scratch Match 2024!

 

✓  Kedy? 

Aj Ty v IT „Zimný Scratch kurz pre pokročilé – lyžuj v programovaní ako profesionálka“  je rozdelený do 3 na seba nadväzujúcich stretnutí online cez Zoom.

11.03.2024, v čase 17:30 – 19:00 hod. pondelok
18.03.2024, v čase 17:30 – 19:00 hod. pondelok
25.03.2024, v čase 17:30 – 19:00 hod. pondelok

 

✓  Čo sa naučíte?
V sérii troch na seba nadväzujúcich online workshopov si vyskúšame vyššie funkcie programovacieho jazyka Scratch. Spoločne si vytvoríme lyžiarsky slalom a naprogramujeme lyžiarku – možno sa medzi nami objaví nádejná programátorská Peťa Vlhová veri üçgen silme meşe ağacı Katılıyorum Gelir stick figure skiing - villagedemo.com

 

✓  Čo je potrebné ovládať?

Základy práce s počítačom (práca s myšou a s klávesnicou, základy práce s webovým prehliadačom, vyhľadávanie na internete, kopírovanie súborov a pod.). Internetový prehliadač odporúčame Chrome (aktuálna verzia). Podmienkou pre prihlásenie je predošlá skúsenosť s programovaním v Scratch. Asistencia rodičov je nevyhnutná najmä pri účastníčkach mladších ako 12 rokov.

 

✓ Kontakt
V prípade akýchkoľvek otázok kontaktuj projektovú manažérku Lenku Kohútovú: [email protected]

 

✓ Partner

Milan Polák Lektoruje

Milan je nadšenec pre dátovú vedu s bohatými skúsenosťami v programovaní, ktorému sa venuje už od skorých školských čias. Jeho cesta ho zaviedla do organizácie Aj Ty v IT, kde sa s radosťou delí o svoje znalosti ako lektor. Hoci jeho primárnou oblasťou výučby je programovací jazyk Scratch, Milan je tiež odborníkom na programovací jazyk Python, technológiu Micro:bit, bezpečnosť na internete a projekt manažment. Milanov prístup k lektorovaniu nie je len profesionálnou záležitosťou, ale skutočnou vášňou. Ak by nebol dátovým vedcom, Milan by si bez váhania vybral kariéru učiteľa, čo odráža jeho prirodzený pedagogický talent a schopnosť inšpirovať iných.

Zdieľať