Vyhľadať
Close this search box.

Zimný Scratch kurz pre mierne pokročilé

Ovládaš základy SCRATCHu a rada by si sa naučila niečo nové? Pridaj sa k nám a vytvor si unikátnu zimnú hru! 🙂

✓  Kedy? 

Aj Ty v IT „Zimný Scratch kurz pre mierne pokročilé“  je rozdelený do 3 na seba nadväzujúcich stretnutí online cez Zoom.

15.02.2024, v čase 16:30 – 18:00 hod. štvrtok
22.02.2024, v čase 16:30 – 18:00 hod. štvrtok
29.02.2024, v čase 16:30 – 18:00 hod. štvrtok

 

✓  Čo sa naučíte?
V sérii troch na seba nadväzujúcich online workshopov si predstavíme pokročilejšie funkcie programovacieho jazyka Scratch. Spoločne si vytvoríme Zimný hru, ktorú si môžete zahrať samé, alebo s priateľmi počas Jarných prázdnin. Súčasťou jedinečných zimných animácií budú nové pozadia, príkazy i špeciálne efekty. Snowman Winter Snowflake

 

✓  Čo je potrebné ovládať?

Základy práce s počítačom (práca s myšou a s klávesnicou, základy práce s webovým prehliadačom, vyhľadávanie na internete, kopírovanie súborov a pod.). Internetový prehliadač odporúčame Chrome (aktuálna verzia). Podmienkou pre prihlásenie je predošlá skúsenosť s programovaním v Scratch. Asistencia rodičov je nevyhnutná najmä pri účastníčkach mladších ako 12 rokov.

 

✓ Kontakt
V prípade akýchkoľvek otázok kontaktuj projektovú manažérku Lenku Kohútovú: [email protected]

 

Katarína Regéciová Lektoruje

Katka skončila štúdium učiteľstva angličtiny a informatiky na UPJŠ v Košiciach. Po rôznych pracovných skúsenostiach od web dizajnu až po projektovú manažérku jej nakoniec učarovalo učiteľstvo. Aktuálne je učiteľkou na gymnáziu v Košiciach, kde sa venuje deťom rôzneho veku. Už počas magisterského štúdia sa zameriavala na vytváranie edukatívnej hry pre žiakov stredných škôl.

Zdieľať