Vyhľadať
Close this search box.

Workshop IT biznis analýza

Aj Ty v IT за підтримки програми Microsoft employee giving дає можливість для українських жінок пройти навчання на цьому курсі безкоштовно. Детальніше на сторінці.
Aj Ty v IT s podporou Microsoft employee giving otvára štipendijné príležitosti pre ukrajinské ženy. Všetky, ktoré získajú štipendium, môžu bezplatne absolvovať akýkoľvek kurz Aj Ty v IT. Viac podrobností na stránke.

 

IT biznis analýza je potrebná na každom IT projekte, často dokonca zaberie značnú časť jeho priebehu. Svojou náplňou je veľmi zaujímavá a prináša mnohé výzvy. Napriek tomu zvykne byť prehliadaná a stáť v úzadí oproti iným aktivitám v rámci vývoja softvéru, ako sú napríklad programovanie alebo testovanie. Dôvodom je najmä jej rôznorodosť –  ide o aktivitu, ktorá prepája dva odlišné svety IT a biznisu, a navyše prebieha na rôznych úrovniach detailu. Preto nie je jednoduché ju ohraničiť a tým pádom ani pochopiť jej podstatu ako celku.

 

Na workshope sa dozvieš viac o tom, kde je IT biznis analýza zaradená v rámci procesu vývoja softvéru, čo je jej obsahom a aké sú základné zodpovednosti IT biznis analytičky a príbuzných rolí – to všetko v rámci jednoduchých a zrozumiteľných príkladov.

 

Workshop je vhodný aj pre účastníčky, ktoré zatiaľ nemajú skúsenosti s IT, avšak je výhodou, ak máte základnú predstavu o procese vývoja softvéru, jeho fázach a existujúcich metodológiách.

Workshop je rozdelený do 3 lekcií:

  • 18.5. 17:00-18:30
  • 25.5. 17:00-18:30
  • 1.6.   17:00-18:30

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktuj na [email protected].

Tím Aj Ty v IT Lektoruje

Zdieľať