Vyhľadať
Close this search box.

Workshop Dobre napísaný životopis = cesta k práci

Životopis je našou vizitkou a má reprezentovať teba ako uchádzačku a tvoje skúsenosti. Je prým kontaktom s recruitermi, ktorí zvyčajne majú asi pol minúty na to, aby zistili, či si podľa životopisu vhodná uchádzačka alebo nie. Na workshope sa dozvieš nie len to, ako si napísať dobrý životopis, ale zazdielam s tebou aj tipy z prostredia výberového procesu. Prejdeme si štruktúru, trendy a čo je dôležité v životopise mať a čo vynechať. Ukážem ti rôzne predlohy a vysvetlíme si, prečo je dôležité si vybrať tú správnu. Po kurze ti lektorka rada životopis skontroluje.

 

K workshopu dostávaš automaticky možnosť otestovať svoje silné a slabé stránky pomocou platformi Talk2Amy. Taktiež si vieš porovnať svoj profil s rôznymi IT pozíciami a zistiť, ktorá IT pozícia by ti najviac vyhovovala. K platforme dostaneš mail spolu s inštukciami k workshopu.

Ivana Jelínek Lektoruje

Jej devízou sú bohaté skúsenosti z oblasti ľudských zdrojov a riadenia ľudí. Koučing a mentoring ju napĺňajú, pretože rada pomáham ľudom na ich ceste. Teší ju pracovať s ľudmi a odkrývať ich talenty a schopnosti. Je inovatívna a rada vymýšľa nové spôsoby nahliadania na problém, búra bariéry a dáva voľnosť kreativite a autenticite každého z nás. Je študentkou psychológie a aktívne na sebe pracuje, jej cieľom je viesť vedomý život a práve koučingom zahájila túto cestu.

Zdieľať