arrow

Women SQL Academy 2


girl

05.11.2019

17:00

Krátkodobý kurz

Dospelé ženy


Množstvo dát či databáz a čo s nimi? Dosť bolo hľadania! Naučte sa s nami základy SQL dopytovacieho jazyka.

SQL je nie len najpoužívanejším jazykom na prácu s databázami, ale patrí tiež k najžiadanejším IT zručnostiam na trhu práce.

Kurz sa zameriava na praktickú prácu s databázami. Oboznámi účastníčky so súčasným svetom rôznych databázových programov a dátových štruktúr. Následne sa účastníčky naučia na praktických príkladoch, ako pracovať, spájať a analyzovať dáta v databázach pomocou SQL jazyka. Zameria sa na základy SQL jazyka – získavanie, vkladanie a aktualizáciu dát, ale aj analytické dotazy alebo praktické príkazy na uľahčenie práce.

Zaregistrujte sa cez tento formulár.

✅Kedy: 6 lekcií v utorky a štvrtky od 5.11. do 21.11. vždy od 17.00 do 20.00 hod.

✅Kde: Zurich Insurance, Mýtna 48, Bratislava

✅Čo je potrebné mať na kurz: Vlastný notebook s možnosťou nainštalovania SQL klienta (Toad, Squirell).

✅Cena: 99 eur (informácie o platbe obdržíte emailom po zaregistrovaní)

Registrácia cen tento formulár.

✅Lektori:

Juraj Hrapko

Od roku 2004 pracuje najmä na dátovo orientovaných projektoch ako databázových administrátor, IT architekt a predajca databázového softvéru. Pracoval na projektoch zameraných na spracovanie a prezentáciu dát so systémami ako DB2, Splunk, Oracle, Hive, BigSQL. Rád objavuje nové technológie.

 

Martin Habaj

Certifikovaný Administrátor pre DB2 databázy a manager pre databázové platformy v Zurich Insurance (EDAA). Posledných 12 rokov pracoval ako databázovy tester, analytik, developer and nakoniec administrátor.

 

Marián Goryl

Certifikovaný databázový administrátor, analytik a developer špecializujúci sa na DB2 databázu – od roku 1999 pracujúci na distribuovaných aj host systémoch.