quotes
Deň, ktorý som strávila na FIIT STU mi veľmi pomohol pri budúcom rozhodovaní sa pre vysokú školu. Mentorka, ktorá mi bola pridelená, bola úplne super a všetko mi poukazovala.

Kika O., Pezinok
arrow

SPOZNAJ IT faCOOLty


girl

31.12.2019

08:00

IT network

Stredoškoláčky


Aj Teba zaujíma, ako vyzerá informatika na výške, akí profáci tam učia, aká je tam atmosféra a či majú v bufete dobrú kávu? Poď s nami spoznávať IT faCOOLty.

Projekt Spoznaj IT faCOOLty ti ponúka možnosť stráviť jeden deň na pôde IT fakulty v sprievode jej študenta či študentky. Mentor/ka sa s tebou podelí o svoju priamu skúsenosť, ponúkne informácie z prvej ruky, prevedie ťa školou, prednáškami a odpovie na všetky zvedavé otázky.

Tak ako, ideš do toho?

Stačí sa zaregistrovať, a my ťa spojíme s tvojím mentorom. Následne sa dohodnete, kedy môžeš spoznať IT faCOOLtu. A ten deň je už len tvoj. 🙂 Najvhodnejší čas na absolvovanie Spoznaj IT faCOOLty je v mesiacoch október až december a následne február až máj, keď prebieha výuka v rámci akademického roka.

Prečo to skúsiť?

  • dostaneš kopec zaujímavých a dôležitých informácií z “kuchyne”
  • zistíš, či je IT ten správny smer pre teba
  • nadýchas sa atmosféry IT faCOOLty

Zaregistruj sa už teraz

Tu je zopár názorov dievčat, ktoré Spoznaj IT faCOOLty už absolvovali:

Kika O., Pezinok: Deň, ktorý som strávila na FIIT STU mi veľmi pomohol pri budúcom rozhodovaní sa pre vysokú školu. Mentorka, ktorá mi bola pridelená, bola úplne super a všetko mi poukazovala. Dozvedela som sa veľa nových informácii o štúdiu na vysokej škole, pretože som netušila ako taký deň vysokoškoláka vyzerá. Počas tohto dňa som sa utvrdila v tom, že informatika je odbor, ktorému sa chcem v živote venovať a dúfam, že budem mať šancu študovať práve na na FIIT-ke. (jar 2018)

Táňa P., Nové Zámky: Vytvoriť takýto projekt bol naozaj super nápad, som rada že som sa mohla byť súčasťou. Už mi ostáva len dúfať, že ma na FIIT zoberú 😉 (jar 2018)

Terézia Ch., Martin: Na fakulte sa mi veľmi páčilo, mentorka bola veľmi milá a som spokojná s takto netradične stráveným dňom. Určite to pozitívne zmenilo môj pohľad na fakultu. (jeseň 2017)

Vanessa J., Prievidza: Som veľmi milo prekvapená z celého tohoto projektu, prístupu a veľmi rýchlej spolupráce s mentorom 🙂 Slečna, ktorá ma sprevádzala po škole bola veľmi milá, otvorená a priateľská 🙂 Poskytla mi všetky informácie, na ktoré som sa pýtala a už sa teším, keď budem môcť prísť vysokú školu 🙂 (jeseň 2017)