Skip to content

Scratch Veľkonočná pohľadnica pre začiatočníčky

Veľká noc sa blíži - naprogramuj si svoju vlastnú Veľkonočnú pohľadnicu 🙂

05.04.2022

17:30 - 19:30

Online Event

✓  Čo sa naučíte?

Na workshope si predstavíme jednoduchý programovací jazyk Scratch, v ktorom si môžeš vytvárať vlastné hry, animácie, alebo príbehy. Spoločne si vytvoríme Veľkonočný pozdrav pre tých, ktorých máš rada 🐇🥚🐰

Svoje nové programovacie zručnosti môžete neskôr využiť v súťaži SCRATCH MATCH 2022. Tak pustite fantáziu poriadne na špacír a rovno sa zaregistrujte!

✓  Čo je potrebné ovládať?

Základy práce s počítačom (práca s myšou a s klávesnicou, základy práce s webovým prehliadačom, vyhľadávanie na internete, kopírovanie súborov a pod.). Predošlá skúsenosť s programovaním NIE JE  podmienkou. Asistencia rodičov je vítaná najmä pri účastníčkach mladších ako 12 rokov.

✓ Kontakt
V prípade akýchkoľvek otázok kontaktuj projektovú manažérku Lenku Kohútovú: kohutova@ajtyvit.sk

Mariana Štefanková

Lektorka

Mariana je vyštudovanou učiteľkou biológie a geografie. Po skončení štúdia sa venovala práci s intelektovo nadanými deťmi, pre ktoré je informatika a všetko nej sa týkajúce každodennou samozrejmosťou. Práve tá ju priviedla k lektorovaniu kurzov pre naše najmenšie dievčatá.

 

Bezplatne

Vek

8 - 15 rokov

Náročnosť

Asistencia rodiča

Počet stretnutí

1

Zdieľať

Partneri podujatia

Tento projekt je realizovaný vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje.