Vyhľadať
Close this search box.

Scratch kurz pre pokročilé – Vesmírna odysea

Podarí sa Ti priviezť raketu bezpečne späť na Zem? 

✓  Kedy? 

Aj Ty v IT „Scratch kurz pre pokročilé – Vesmírna odysea“  je rozdelený do 3 na seba nadväzujúcich stretnutí online cez Zoom.

04.04.2024, v čase 18:00 – 19:00 hod. štvrtok
11.04.2024, v čase 18:00 – 19:00 hod. štvrtok
18.04.2024, v čase 18:00 – 19:00 hod. štvrtok

 

✓  Čo sa naučíte?
V sérii troch na seba nadväzujúcich online workshopov si vyskúšame vyššie funkcie programovacieho jazyka Scratch.  Zdokonaľ svoje Scratch zručnosti programovaním jedinečnej vesmírnej cesty – naštartuj reketové motory, zneškodni prúd asteroidov a doleť až na Zem Free Rocket SVG, PNG Icon, Symbol. Download Image.

 

✓  Čo je potrebné ovládať?

Základy práce s počítačom (práca s myšou a s klávesnicou, základy práce s webovým prehliadačom, vyhľadávanie na internete, kopírovanie súborov a pod.). Internetový prehliadač odporúčame Chrome (aktuálna verzia). Podmienkou pre prihlásenie je predošlá skúsenosť s programovaním v Scratch. Asistencia rodičov je nevyhnutná najmä pri účastníčkach mladších ako 12 rokov.

 

✓ Kontakt
V prípade akýchkoľvek otázok kontaktuj projektovú manažérku Lenku Kohútovú: [email protected]

 

✓ Partneri podujatia

 

Skupina Deutsche Telekom - Deutsche Telekom IT Solutions Slovakia

Gabriel Urban Lektoruje

Gabriel, je zamestnancom Deutsche Telekom IT Solutions Slovakia, konkrétne startup centra Innovlab. Náplňou jeho práce je softvérový vývoj projektov zameraných na rôznorodé témy. Okrem toho je študentom informatiky a technologickým nadšencom.

Zdieľať