Vyhľadať
Close this search box.

Scratch hra pre začiatočníčky

✓  Kedy? 
Vždy v utorky: 14.03./ 21.03./ 28.03.2023; zakaždým v rovnakom čase od 16:30 do 18:00.

 

✓  Čo sa naučíte?
V sérii troch na seba nadväzujúcich online workshopov si ukážeme základné príkazy programovania v jazyku Scratch a spoločne vytvoríme atraktívnu hru, ktorú si môžeš zahrať so súrodencami, či kamarátmi Scratch Basic | Programming - Quizizz Ak ťa programovanie hry zaujme, môžeš v nej pokračovať doma a zapojiť sa do našej súťaže Scratch Match 2023.

 

✓  Čo je potrebné ovládať?

Základy práce s počítačom (práca s myšou a s klávesnicou, základy práce s webovým prehliadačom, vyhľadávanie na internete, kopírovanie súborov a pod.). Kurz je určený pre úplné začiatočníčky – predošlá skúsenosť s programovaním NIE JE  podmienkou. Asistencia rodičov je nevyhnutná najmä pri účastníčkach mladších ako 12 rokov.

 

✓ Kontakt
V prípade akýchkoľvek otázok kontaktuj projektovú manažérku Lenku Kohútovú: [email protected]

Partneri:

Katarína Giertlová Lektoruje

Katka pôvodne študovala cestovný ruch a manažment dopravy v Londýne a neskôr v Prahe. Po skončení štúdia pracovala ako nákupca vo firmách Honeywell a Zentiva. Po presťahovaní sa na Slovensko si splnila svoj kariérny sen a uplatnila sa ako eventová manažérka pri organizovaní medzinárodných konferencií pre kanadské asociácie štátnych škôl a združenia jazykových škôl. Od roku 2019 obstaráva softvérové riešenia v spoločnosti Accenture. Ako lektorka by rada skĺbila vzdelávanie a IT.

Zdieľať