Vyhľadať
Close this search box.

Reštart kreatívneho myslenia

Spoznajte svoje kreatívne ja na interaktívnom workshope.

Workshop sa skladá z troch stretnutí:

7.3. 2023 Reštartujte svoje kreatívne mysleniePoďte sa pozrieť na svoje silné stránky v kreatívnom myslení a taktiež bariéry, ktoré bránia v slobodnom tvorení. Pozrieme sa na vlastnosti kreatívneho myslenia a získate tipy ako si kreativitu rozvíjať sám ale aj spolu s ostatnými. Workshop je interaktívny a získate drobné aktivity, hry a cvičenia na podporu flexibility, fluencie, originality.

14.3. 2023 Myšlienkové mapyPonorte sa do kreatívnej techniky, ktorá má široké spektrum využitia. Zistíte prečo mapy fungujú a ako to súvisí s našim mozgom. Získate metodiku toho ako sa myšlienkove mapy tvoria krok po kroku. Pozrieme sa na to, kde všade sa dajú využívať v praxi – v pracovnom ale aj osobnom živote. Spoznáte chyby, ktoré ľudia robia pri tejto technike a tiež tipy na online aplikácie, ktoré je možné využiť pri tvorbe mapy sám ale aj v tíme.

21.3. 2023 Na porade s kreatívnym myslenímAko vyzerá tvorivý prístup na porade? Tvorivá atmosféra napomáha tímu vo flexibilite a efektívnom riešení problémov. Získate tipy a triky ako naštartovať poradu, aké drobné hry pripraviť na porady, ako uzatvárať porady. Ukážeme si ako vytvárať bezpečné prostredie pre tím a skupinu ľudí cez rôzne kreatívne nástroje. Pripravím Vás na vedenie porady a následne pre riešiteľské stretnutia.

✓ Kontakt
V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktuj na [email protected].

Alexandra Kello Lektoruje

Alexandra Kello sa venuje rozvoju ľudí a tímov. Pracuje ako lektorka/konzultantka/mentorka. Viac ako 15 rokov pôsobí v oblasti vzdelávania a osobného rozvoja. Venuje sa práci s klientmi z biznisu ale aj učiteľmi, študentami a neziskovým sektorom pod vlastnou značkou Kreatívne myslenie. Jej srdcovkou je rozvoj kreatívneho myslenia, vedenie ľudí a tímov. Je propagátorkou prepájania kritického a kreatívneho myslenia a ich využitie v pracovnom aj osobnom živote. Vo svojich tréningoch sa snaží ľudí inšpirovať, aby v živote tvorili a rástli.

Zdieľať