Vyhľadať
Close this search box.

Coding Club – Projektový manažment

Niekedy je toho fakt veľa, čo chceme stihnúť - kamošku, načiť sa na písomky, brigádu, školu, výlet? Ako na to, aby sme to všetko zvládli naplánovať a zrealizovať k svojej spokojnosti ťa naučíme na našom Aj Ty v IT Coding Clube Projektového manažmentu.

Počas piatich spoločných stretnutí Aj Ty v IT Coding Clubu sa naučíme využívať univerzálne komunikačné a projekt manažérske zručnosti. Vyskúšame si dizajnové myslenie, kde si spoločne vytvoríme prototyp nášho budúceho projektu tak, ako to robia v Google, Lenove, a ďalších medzinárodných spoločnostiach.

V ďalšej, časti sa dozviete o rôznych metodikách využívaných v projektovom riadení, a aj prečo nie každý projekt je projektom. Následné štyri spoločné stretnutia budeme prakticky pracovať na projekte tak, aby sme chápali jeho výhody, obchodnú hodnotu, rozsah, potrebné zdroje, a najmä – koľko jeho urobenie bude trvať, a čo pre to bude nutné urobiť.

Nezabudneme samozrejme ani na prehľad toho, čo sa môže pokaziť, a ako sa vtedy zachovať. S metódami a nástrojmi, ktoré sa naučíte používať, môžete pracovať univerzálne bez ohľadu na veľkosť projektu, či oblasť, v ktorej bude realizovaný. Napríklad aj na vašu stužkovú, školský výlet, či bežný deň!

 

✓  Pre koho je kurz určený?
Pre stredoškoláčky vo veku 15 – 19 rokov, program je vhodný pre úplné začiatočníčky.

 

✓ Čo budete potrebovať??
Počítač/notebook s internetovým pripojením a chuť sa učiť niečo nové 🙂

 

✓ Kedy?

Aj Ty v IT Coding Club – Projektový manažment je rozdelený do 7 na seba nadväzujúcich stretnutí online cez Zoom.

21.10.2023 (sobota), v čase 9:00 – 13:00 hod.
24.10.2023 (utorok), v čase 18:30 – 21:00 hod.
26.10.2023 (štvrtok), v čase 18:30 – 21:00 hod.
31.10.2023 (utorok), v čase 18:30 – 21:00 hod.
02.11.2023 (štvrtok), v čase 18:30 – 21:00 hod.

 

✓ Kontakt
V prípade akýchkoľvek otázok kontaktuj projektovú manažérku Viki: [email protected]

 

✓ Partneri podujatia

 

Alexandra Guttman Lektoruje

Alex je skúsená projektová a produktová manažérka, lektorka, a facilitátorka mäkkých zručností s týmto zameraním súvisiacimi. Má skúsenosti zo startupov, aj korporátov, z menších lokálnych projektov, ale aj z projektov v medzinárodnom prostredí, napríklad Data mapping v súvislosti s pripravenosťou spoločnosti Dell Technologies na GDPR. Viedla agilné Scrum a KanBan tímy ako Scrum Master aj Product Manager, a má niekoľko medzinárodne uznávaných certifikátov. Aktuálne pôsobí v spoločnosti Websupport ako IT Project Manager, spolupracuje s viacerými slovenskými a medzinárodnými neziskovými organizáciami, a je Google Certified Trainer.

Zdieľať