Vyhľadať
Close this search box.

Predstavenie kurzov IT bezpečnosti

Zaujíma vá kybernetická bezpečnosť a chcete sa v nej začať vzdelávať? Pripojte sa na informačný webinár a zistite, ako na to.

Na informačnom webinári sa dozviete, aké kurzy z oblasti IT bezpečnosti budú v ponuke, ako budú kurzy prebiehať a ako sa môžete zaregistrovať. Samozrejme, odpovieme aj na vaše otázky.

V spolupráci s Trend Micro a Exclusive Networks Slovensko ponúkame príležitosť získať praktické znalosti a zručnosti v oblasti kybernetickej bezpečnosti.

Kurzy budú zamerané na 4 oblasti:

  • ochrana koncových užívateľov,
  • zabezpečenie cloudu,
  • zabezpečenie hybridných dátových centier,
  • zabezpečenie sietí.

Ako budú kurzy prebiehať?

Kurzy budú prebiehať prostredníctvom vzdelávacieho portálu Trend Micro, na ktorom budete mať prístup k nahraným videám a vy sa môžete, vo vami vybranom čase, vzdelávať. Pôjde o samoštúdium s podporou odborníka z Exclusive Networks, ktorý vám bude v priebehu výučby nápomocný a v prípade potreby budú k dispozícii konzultanti pre kybernetickú bezpečnosť, ktorí vám poskytnú ďalšie informácie.

Kurzy sú komplexné a poskytujú praktické vzdelanie, ktoré je nevyhnutné pre úspech v tomto odbore. Účastníčky získajú reálne skúsenosti s bezpečnostnými produktmi a riešeniami Trend Micro a môžu naštartovať kariéru ako odborníčky v oblasti kybernetickej bezpečnosti.

Ako prvé sa zameriame na ochranu koncových užívateľov a poskytneme vám praktické základné znalosti, ktoré sú v oblasti kybernetickej bezpečnosti nevyhnutné. Kurzy budú časovo obmedzené, teda budú k dispozícií po dobu jedného mesiaca. Po úspešnom absolvovaní každého kurzu obdržia účastníčky certifikát, ktorý overí znalosti v príslušnej oblasti. Tento certifikát vám pomôže preukázať svoje zručnosti a znalosti potenciálnym zamestnávateľom a posunúť sa v kariére v odbore kybernetickej bezpečnosti.

Nenechajte si ujsť túto príležitosť získať praktické znalosti a zručnosti v odbore kybernetickej bezpečnosti. Pripojte sa a urobte prvý krok k tomu, aby ste sa stali obchodnými alebo technickými špecialistkami v oblasti kybernetickej bezpečnosti.

V prípade otázok nás kontaktujte na [email protected].

Tím Aj Ty v IT Lektoruje

Zdieľať