Vyhľadať
Close this search box.

Praktický úvod do chatGPT

Workshop. o praktickom využití umelej inteligencie: Od tvorby textov a receptov až po plánovanie výletov, pomoc pri tvorbe profesionálneho životopisu a grafického dizajnu.

Workshop o praktickom využití umelej inteligencie: Od tvorby textov a receptov až po plánovanie výletov, pomoc pri tvorbe profesionálneho životopisu a grafického dizajnu.

Počas workshopu sa zoznámime s nástrojmi umelej inteligencie na tvorbu textov a úpravu obrázkov. Workshop začína stručným úvodom do umelej inteligencie a jej aplikácií, a následne prejdeme prvými krokmi v používaní ChatGPT. Rovnako preskúmame jeho využitie v marketingu, internej komunikácii, zákazníckom servise, riadení ľudských zdrojov (HR), automatizácii procesov, v oblasti realít, e-shopov a tvorby webových stránok.

Po absolvovaní workshopu budete schopné efektívne integrovať umelú inteligenciu do svojho každodenného pracovného procesu a osobného života.

Martin Krček Lektoruje

Martin je odborník s bohatými skúsenosťami v konverzačnej umelej inteligencii. Viedol tímy AI v spoločnostiach AT&T, IBM a organizoval globálny Voice Hackathon. Pracoval na implementácii hlasových asistentov a chatbotov pre renomované organizácie, ako sú Electrolux, ComApp, Český Rozhlas a poskytoval workshopy pre O2, Google a ČSOB. V súčasnej dobe pracuje v spoločnosti Vodafone, kde implementuje nástroje umelej inteligencie. O umelej inteligencii a marketingu prednášal vo Veľkej Británii, Španielsku, Izraeli, Nemecku či Poľsku. Je ceretifikovaný Google Developer Expert.

Zdieľať