Vyhľadať
Close this search box.

Podcasty od podlahy

Podcastovanie patrí k čoraz populárnejším formátom, ktoré vedia byť krásnym spojením koníčka s prácou alebo kariérou. Ako priamy kontrast k uponáhľanej dobe Tiktokov a reelsiek si získava stále viac fanúšičiek ako aj tvorkýň, ktoré sa radi nechajú uniesť kreatívnou slobodou a technickou jednoduchosťou tohto formátu.

Na tomto workshope si rozoberieme radosť z podcastovania úplne od podlahy až po strechu strechovatú. Od hardvéru, softvéru, témy, hostí, komunity až po marketing náš každodenný a na konci workshopu budeš mať v rukách pilot tvojho prvého podcastu.

 

  • O čom chcem rozprávať? (spoiler alert: môžeš úplne o čom chceš!)
  • Potrebujem postaviť profesionálne štúdio alebo mi stačí iba telefón?
  • Ako budovať komunitu ľudí okolo podcastu a ako budovať podcast okolo komunity ľudí?
  • Ako sa dostať do uší čo najviac počúvačov a prečo je práve marketing najťažší?
  • Čo vie podcastovanie naučiť teba?

 

Neostaneme ale len pri teórii. Počas workshopu vytvoríš aj úplne prvý diel svojho podcastu. Normálne na Spotify a všetko ako má byť!

 

Čo budete potrebovať??
Počítač/notebook s internetovým pripojením a chuť sa učiť niečo nové 🙂

 

Harmonogram:

07.05.2024 v čase: 17:00 – 19:00
14.05.2024 v čase: 17:00 – 19:00
21.05.2024 v čase: 17:00 – 19:00
28.05.2024 v čase: 17:00 – 19:00
04.06.2024 v čase: 17:00 – 19:00

 

Kontakt
V prípade akýchkoľvek otázok kontaktuj projektovú manažérku Kiku: [email protected]

Jozef Vančo Lektoruje

Jožko viac ako 10 rokov pracoval v hernom priemysle na rôznych dvojpísmenkových pozíciách ako QA, UX alebo PR. Popri práci založil Arcade Watch, komunitu videoherných vychutnávačov a vychutnávačiek, ktorá kvitne okolo rovnomenného podcastu, kde už 6 rokov spovedá československych herných developerov a nadšencov. Okrem večerného klábosenia s hráčkami a hráčmi vytvoril spolu s Hemisférou aj podcast Videoherná Výchova, ktorý sa prihovára rodičom, učiteľom a verejnosti o láske k videohrám a ich vzdelávacom potenciáli. Momentálne tvorí videá a digitálnu osvetu v bratislavskej zoologickej záhrade a mojká sa so svojim 7 mesačným synčekom.

Zdieľať