Vyhľadať
Close this search box.

Kurzy IT bezpečnosti- Ochrana koncových používateľov

V spolupráci s Trend Micro a Exclusive Networks Slovensko ponúkame príležitosť získať praktické znalosti a zručnosti v oblasti kybernetickej bezpečnosti.

 

Ako prvú tému ponúkame oblasť ochrany koncových používateľov a poskytneme vám praktické základné znalosti, ktoré sú v oblasti kybernetickej bezpečnosti nevyhnutné.

 

Ako budú kurzy prebiehať?

Kurzy budú prebiehať prostredníctvom vzdelávacieho portálu Trend Micro, na ktorom budete mať prístup k nahraným videám a vy sa môžete, vo vami vybranom čase, vzdelávať. Je na vás, aké témy si chcete prebrať. Pôjde o samoštúdium s podporou odborníka z Exclusive Networks, ktorý vám bude v priebehu výučby nápomocný a v prípade potreby budú k dispozícii konzultanti pre kybernetickú bezpečnosť, ktorí vám poskytnú ďalšie informácie. Komunikácia bude prebiehať cez skupinu na discorde, kde môžete pokladať otázky a komunikovať. Počas trvania kurzu budú 2 diskusné stretnutia s lektorom cez teams (22.6. a 27.6. od 16.00-18:00) , kde sa môžete pýtať na otázky, ak vám niečo nie je jasné z teórie, rozšírenia a pod.

Kurzy sú komplexné a poskytujú praktické vzdelanie, ktoré je nevyhnutné pre úspech v tomto odbore. Účastníčky získajú reálne skúsenosti s bezpečnostnými produktmi a riešeniami Trend Micro a môžu naštartovať kariéru ako odborníčky v oblasti kybernetickej bezpečnosti.

Kurzy budú časovo obmedzené, teda budú k dispozícií po dobu jedného mesiaca. Po úspešnom absolvovaní každého kurzu obdržia účastníčky certifikát, ktorý overí znalosti v príslušnej oblasti. Tento certifikát vám pomôže preukázať svoje zručnosti a znalosti potenciálnym zamestnávateľom a posunúť sa v kariére v odbore kybernetickej bezpečnosti.

Nenechajte si ujsť túto príležitosť získať praktické znalosti a zručnosti v odbore kybernetickej bezpečnosti. Pripojte sa a urobte prvý krok k tomu, aby ste sa stali obchodnými alebo technickými špecialistkami v oblasti kybernetickej bezpečnosti.

V prípade otázok nás kontaktujte na [email protected].

Tím Aj Ty v IT Lektoruje

Zdieľať