Vyhľadať
Close this search box.

Nájdi svoju cestu do IT

Kariéra v IT znie lákavo - objav s nami, čo sa za ňou skrýva!

Zvažuješ, či je IT pre Teba správna voľba? Či Ťa to bude baviť? Rozmýšľaš, ktoré je správne IT zameranie pre Teba? Chceš sa zorientovať na trhu profesií v IT? Tak neváhaj a prihlás sa na náš 4-dielny workshop skupinového kariérového poradenstva pre baby, ktoré sa rozhodujú pre IT. Naučíš sa, ako zmapovať svoje vlastné schopnosti, hodnoty a danosti, zorientuješ sa v rôznych IT profesiách, zistíš, v ktorej by si sa vedela nájsť, vylepšíš si svoje mäkké zručnosti a dozvieš sa, ako to všetko využiť na ceste za Tvojou vlastnou životnou kariérou. Pridaj sa ku nám do tohto úplne nového kurzu špeciálne pre naše baby, ktoré hľadajú svoju cestu do IT!

 

✓  Pre koho je kurz určený?
Pre stredoškoláčky vo veku 15 – 19 rokov, program je vhodný pre úplné začiatočníčky.

 

✓ Čo budete potrebovať??
Dobrú náladu, otvorenú myseľ a chuť naučiť sa niečo nové 🙂

 

✓ Kedy?

Aj Ty v IT krátkodobý kurz „Nájdi svoju cestu do IT“ bude prebiehať v Košiciach, vždy vo štvrtky. Jednotlivé stretnutia na seba nadväzujú.

23.02.2023 v čase 16:15 – 18:00

02.03.2023  v čase 16:15 – 18:00

16.03.2023  v čase 16:15 – 18:00

23.03.2023  v čase 16:15 – 18:00

 

✓ Kontakt
V prípade akýchkoľvek otázok kontaktuj projektovú manažérku Lenku: [email protected]

Partneri:

Zuzana Tkáčová Lektoruje

Vyštudovala umelú inteligenciu a potom pôsobila ako učiteľka informatiky na ZŠ aj SŠ, aj ako učiteľ profesijného rozvoja na bývalom MPC a ako expert pre didaktické inovácie vo vyučovaní informatiky v Národnom projekte IT akadémia - Vzdelávanie pre 21. storočie. V súčasnosti je učiteľkou informatiky a školským digitálnym koordinátorom na Škole umeleckého priemyslu v Košiciach, kde vediem Ateliér inteligentných a interaktívnych technológií v umení. Je autorkou viacerých metodických publikácií, lektorujem kurzy pre učiteľov informatiky a pracujem aj ako VŠ učiteľ na Prírodovedeckej fakulte UPJŠ v Košiciach. V Aj Ty v IT pôsobí ako metodik pre vzdelávanie učiteľov. V roku 2018 získala ocenenie Učiteľ Slovenska a v aktuálne je nominovaná na ocenenie Slovenka roka v kategórii Vzdelávanie.

Zdieľať