Vyhľadať
Close this search box.

Kariéra okolo dát?

Data scientist, data analyst, data engineer, cloud engineer, scrum master, business analyst, product owner…. Aké sú medzi týmito pracovnými rolami rozdiely, predpoklady a využívané nástroje?

Data scientist, data analyst, data engineer, cloud engineer, scrum master, business analyst, product owner…. Aké sú medzi týmito pracovnými rolami rozdiely, predpoklady a využívané nástroje? Aký plat môžete očakávať v kariére okolo dát? Ako získať svoju vysnívanú prácu a čo vás čaká na pracovnom pohovore? Ako dlho by ste sa mali pripravovať na rolu data scientist? Odpovede na tieto otázky sa dozviete v našej prednáške “Kariéra okolo dát”. Postupne si predstavíme rôzne role a taktiež sa pozrieme na pracovný trh a firmy, ktoré takéto role hľadajú a potrebujú. Ak teda zvažujete kariérnu zmenu a dáta máte takpovediac “v merku”, určite túto prednášku nezmeškajte. Po prednáške vám inštruktor veľmi rád zodpovie všetky vaše otázky.

 

Pre koho je prednáška vhodná?

Prednáška je vhodná pre kohokoľvek, kto sa chce dozvedieť viac o rôznych kariérnych rolách okolo dát. Ak chcete z prednášky vyťažiť naozaj maximum, odporúčame si pred ňou pozrieť aj našu prednášku “Čo je data science?”.

Róbert Barcík Lektoruje

Robo Barcík, skúsený praktik v oblasti generatívnej umelej inteligencie, ktorý svoje rozsiahle vedomosti a skúsenosti čerpá nielen z dlhoročnej práce s týmito modelmi, ale aj z tvorby obsahu a vzdelávacích kurzov. Je autorom publikácie „Zrkadlo Umelej Inteligencie“, ktorá poskytuje hlboký pohľad na možnosti a výzvy, ktoré tieto technológie prinášajú. Jeho prednášky, obohatené o praktické skúsenosti a inovatívne prístupy, rezonujú nielen v akademických kruhoch na univerzitách, ale aj v korporátnom prostredí medzinárodných spoločností.

Zdieľať