Vyhľadať
Close this search box.

Kariéra okolo dát?

Data scientist, data analyst, data engineer, cloud engineer, scrum master, business analyst, product owner…. Aké sú medzi týmito pracovnými rolami rozdiely, predpoklady a využívané nástroje?

Data scientist, data analyst, data engineer, cloud engineer, scrum master, business analyst, product owner…. Aké sú medzi týmito pracovnými rolami rozdiely, predpoklady a využívané nástroje? Aký plat môžete očakávať v kariére okolo dát? Ako získať svoju vysnívanú prácu a čo vás čaká na pracovnom pohovore? Ako dlho by ste sa mali pripravovať na rolu data scientist? Odpovede na tieto otázky sa dozviete v našej prednáške “Kariéra okolo dát”. Postupne si predstavíme rôzne role a taktiež sa pozrieme na pracovný trh a firmy, ktoré takéto role hľadajú a potrebujú. Ak teda zvažujete kariérnu zmenu a dáta máte takpovediac “v merku”, určite túto prednášku nezmeškajte. Po prednáške vám inštruktor veľmi rád zodpovie všetky vaše otázky.

 

Pre koho je prednáška vhodná?

Prednáška je vhodná pre kohokoľvek, kto sa chce dozvedieť viac o rôznych kariérnych rolách okolo dát. Ak chcete z prednášky vyťažiť naozaj maximum, odporúčame si pred ňou pozrieť aj našu prednášku “Čo je data science?”.

Róbert Barcík Lektoruje

Robo začal svoju lektorskú cestu už počas štúdia dátovej vedy na Dalarna University vo Švédsku. Vyučoval študentov tejto univerzity a zároveň začal vytvárať online edukatívny obsah, ktorý do dnešného dňa pomohol vyše 20 tisíc študentom z celého sveta. Jeho prednášky majú už viac než 10 miliónov zhliadnutí. Po štúdiu pokračoval v rakúskom bankovom sektore, kde pôsobil 5 rokov. Pracoval na rôznych projektoch pre banky v strednej Európe, kde využíval dátovú vedu. Vďaka jeho nadšeniu pre učenie založil jeden z najúspešnejších interných školiacich programov pre rakúske bankovníctvo. Počas viac-dňových kurzov vyškolil viac ako 300 nových dátových vedcov. Svoje skúsenosti momentálne využíva ako nezávislý školiteľ a jeden z autorov Autentických Dát, ktorá má za cieľ vzdelávať ľudí v oblasti dátovej vedy.

Zdieľať