Vyhľadať
Close this search box.

Girl’s Day 2023

Už po desiaty raz prinášame stredoškoláčkam na celom Slovensku unikátnu príležitosť nahliadnuť do IT firiem a  osláviť tak s nami Medzinárodný deň žien a dievčat v IT.

Nesmierne nás teší, že po troch rokoch online a hybridných podujatí sa opäť budeme môcť vidieť naživo v desiatkach firiem, na IT fakultách a v ďalších organizáciách a jubilejný ročník GIRL´S DAY si užijeme tak, ako nás najviac baví.

Podobne ako každý rok, aj tento rok sme pripravili nabitý program, z ktorého budete mať problém si vybrať. Čaká na vás aj obľúbená online escape room, spojená s možnosťou vyhrať zaujímavé ceny. Všetky podrobnosti a aktuálne informácie k 10. ročníku GIRL´S DAY nájdete na stránke: girlsday.sk.

Príďte sa presvedčiť, že v IT môžete byť Aj Vy! 

 

✓ Kedy a kde?

Girl´s Day sa každoročne sa koná v štvrtý štvrtok v štvrtom mesiaci, ktorý tento rok pripadol na 27. apríla 2023. Uvidíme sa NAŽIVO v priestoroch IT firiem, organizácií a vysokých škôl medzi 8:00 až 15:00 hodinou, v závislosti od programu konkrétnej spoločnosti. Už teraz si môžete pozrieť programy zapojených organizácií na stránke girlsday.sk.

 

✓ Registrácia

Registrácia na podujatie bude možná od 27. marca do 17. apríla 2023 prostredníctvom registračného formulára na webovej stránke www.girlsday.sk.

✓ Kontakt
Máte otázku? V prípade potreby nás kontaktujte na [email protected].

Partneri:

Tím Aj Ty v IT Lektoruje

Zdieľať