Vyhľadať
Close this search box.

ENTER kurz programovania s micro:bitom pre pokročilé

✓  Čo?

Kurz je vhodný pre absolventy kurzu programovania s micro:bitom pre začiatočníčky.

✓  Kedy? 

Aj Ty v IT „ENTER kurz programovania s micro:bitom pre pokročilé“  je rozdelený do 4 na seba nadväzujúcich stretnutí online cez Zoom.

02.05.2024, v čase 16:00 – 18:00 hod. štvrtok
09.05.2024, v čase 16:00 – 18:00 hod. štvrtok
16.05.2024, v čase 16:00 – 18:00 hod. štvrtok
23.05.2024, v čase 16:00 – 18:00 hod. štvrtok

 

✓  Čo sa naučíte?
Počas 4 stretnutí si spoločne vyrobíme zaujímavý projekt, na ktorý využijeme micro:bit a ďalšie komponenty, ktoré k nemu budeme pripájať.

✓  Čo je potrebné ovládať?

Základy práce s počítačom (práca s myšou a s klávesnicou, základy práce s webovým prehliadačom, vyhľadávanie na internete, kopírovanie súborov a pod.). Budete potrebovať počítač/notebook a stabilné internetové pripojenie (iba mobil alebo tablet na workshop nepostačujú). Absolvovanie online základného kurzu programovania s micro:bitom. Asistencia rodičov je nevyhnutná najmä pri účastníčkach mladších ako 12 rokov.

Materiál potrebný na workshop vám bezplatne zapožičiame z našej TECHLIB (technickej knižnice) a zašleme vám ho poštou. Zároveň budete potrebovať vlastný kreatívny materiál ako kartóny, farebné papiere, lepidlo, lepiaca páska, nožničky a pod. (upresníme emailom, resp. počas prvého stretnutia)

 

✓ Kontakt
V prípade akýchkoľvek otázok kontaktuj projektovú manažérku Lenku Kohútovú: [email protected]

Kurz podporil Nadačný fond Telekom v Nadácii Pontis.

✓ Partneri podujatia

ENTER online kurzy s micro:bitom podporil Nadačný fond Telekom pri Nadácii Pontis.

Samuel Zboja Lektoruje

Samo je študentom Právnickej fakulty UK a technológie sú jeho vášňou. V Aj Ty v IT začal svoju cestu ako technická podpora, z čoho sa veľmi rýchlo preklopil do role lektora. Dnes sa venuje workshopom pre žiakov základných a stredných škôl. Sám s programovaním začínal v ich veku a preto vie oceniť aké možnosti dnes majú a teší sa, že ich môže na ceste do IT sveta sprevádzať. Jeho srdcovou záležitosťou je kreatívne programovanie a micro:bity.

Zdieľať