Vyhľadať
Close this search box.

ENTER hackathon Bratislava

Vytvor si vlastnú tech fashion. Ukážeme ti ako na to.

Kúpiť si odznak či náhrdelník, ktorý bliká alebo vydáva zvuky, je cool. Predstav si, aké by bolo vyrobiť si ho sama! Pozývame ťa na HACKATHON – podujatie spájajúce tech fashion a programovanie. Uskutoční sa od 10. do 11. marca v Bratislave.

Byť IN a mať v malíčku technológie sú dve rôzne veci, ktoré idú perfektne dokopy. S pomocou nášho tímu si sama navrhneš a vytvoríš elektronický módny doplnok. Ukážeme ti, ako programovať, šiť, napájať elektrické obvody a zapájať svetielka.

Pozri si video zo 6-týždňového kurzu tech fashion, ktorý sa konal v marci a apríli 2022. 

Ver, že tvoj život už nikdy nebude ako predtým! Zaži jeden a pol dňa intenzívnej kreativity a pozvi aj svoje kamošky. Ak váhaš, neváhaj, počet miest je obmedzený, aby mala každá tech návrhárka dostatok fantastických komponentov na oživenie svojho výtvoru. Všetky potrebné komponenty ti dodáme, treba si priniesť iba vlastný notebook.

✓ Čo sa na workshope naučíš:

  • Základy programovania s micro:bitom
  • Vytvárať elektronickú módu s potrebnými komponentmi
  • Spájať jednoduché elektrické obvody
  • S hrdosťou nosiť vlastnú elektronickú fashion vecičku

✓ Kedy a kde?
Hackathon sa koná v Bratislave v nasledujúcom termíne:

  • v piatok 10.03.2023 od 16:00 do 20:00 hod.
  • v sobotu 11.03.2023 od 9:00 do 19:00 hod.
  • miesto: Nová Cvernovka, miestnosť: Ateliér Svetlík

Miesto konania včas upresníme, vstupné je bezplatné. Keď si rezervuješ miesto, treba sa zúčastniť celého workshopu. Len si pomysli na tie davy smutných dievčat, ktoré sa naň nedostanú pre obmedzenú kapacitu!

✓ Kontakt
V prípade akýchkoľvek otázok kontaktuj projektovú manažérku Lenku: [email protected].

Partneri:

Samuel Zboja Lektoruje

Samo je študentom Právnickej fakulty UK a technológie sú jeho vášňou. V Aj Ty v IT začal svoju cestu ako technická podpora, z čoho sa veľmi rýchlo preklopil do role lektora. Dnes sa venuje workshopom pre žiakov základných a stredných škôl. Sám s programovaním začínal v ich veku a preto vie oceniť aké možnosti dnes majú a teší sa, že ich môže na ceste do IT sveta sprevádzať. Jeho srdcovou záležitosťou je kreatívne programovanie a micro:bity.

Zdieľať