Vyhľadať
Close this search box.

Design Thinking workshop

✓ Ako sa z vás môže stať Design Thinker?

Chcete rozvíjať svoju kreativitu a inovatívneho ducha, ale neviete ako? Myslíte si, že máte dobrý podnikateľský nápad, ale neviete, ako ho vyskúšať? Chcete sa stať podnikateľom, ale neviete, kde začať? Zúčastnite sa workshopov Design Thinking a zoznámte sa s nástrojmi a metódami, ktoré používa Google k vývoju inovatívnych produktov a nápadov.

V spolupráci s Google organizujeme workshop Design Thinking. Účastníčky počas workshopu pracujú v tímoch, vyberú si aktuálnu tému/výzvu, na ktorú navrhujú možné riešenia – prototypy, ktorých validnosť si následne otestujú. Workshop prebieha pod vedením Google certifikovanej lektorky. Workshop je interaktívny a zapojenie každej účastníčky je dôležité pri práci v online tíme.

Design Thinking je metóda riešenia problémov zameraná na používateľa. Začína pochopením jeho potrieb, pokračuje skúmaním inovatívnych riešení a končí testovaním rýchlych prototypov.

 

✓ Osvojíte si 3 dôležité zručnosti:

  • Empatické rozhovory
  • Brainstorming
  • Prototypovanie

 

✓ Workshop bude mať dve časti:

  1. stretnutie: 16.10. 2023 v čase 17:00-19:00
  2. stretnutie: 20.10. 2023 v čase 17:00-19:00

 

✓ Ako sa pripraviť na workshop:

  • na workshop je potrebné pracovať na počítači alebo notebooku, pretože mobilné zariadenia nie sú vhodné na prácu v tímoch
  • každá účastníčka musí byť prihlásená na svojom PC
  • stabilné internetové pripojenie

 

✓ Kontakt
V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktuj na [email protected].

Alexandra Guttman Lektoruje

Alex je skúsená projektová a produktová manažérka, lektorka, a facilitátorka mäkkých zručností s týmto zameraním súvisiacimi. Má skúsenosti zo startupov, aj korporátov, z menších lokálnych projektov, ale aj z projektov v medzinárodnom prostredí, napríklad Data mapping v súvislosti s pripravenosťou spoločnosti Dell Technologies na GDPR. Viedla agilné Scrum a KanBan tímy ako Scrum Master aj Product Manager, a má niekoľko medzinárodne uznávaných certifikátov. Aktuálne pôsobí v spoločnosti Websupport ako IT Project Manager, spolupracuje s viacerými slovenskými a medzinárodnými neziskovými organizáciami, a je Google Certified Trainer.

Zdieľať