Vyhľadať
Close this search box.

Cyber Security Workshop

Naučte sa chrániť svoje citlivé dáta a peniaze v kybernetickom priestore, kde na ne striehnu neustále hrozby.

Naučte sa chrániť svoje citlivé dáta a peniaze v kybernetickom priestore, kde na ne striehnu neustále hrozby.

✓  Čo sa naučíte?

Podvodníci  sú čoraz sofistikovaješí a odhaliť ich sa neraz stáva výzvou aj pre ostrieľaných informatikov. Či už ide o každodenné prehliadanie internetu alebo mazanie nevyžiadanej pošty, na zásady informačnej bezpečnosti treba myslieť vždy. Na workshope si prejdeme praktické tipy aj triky, ako vytvárať bezpečné heslá, ako si nastaviť domácu sieť, aké sú praktiky sociálneho inžinierstva a mnoho ďalšieho, aby sme vedeli ochrániť naše dáta a peniaze.

✓  Čo je potrebné ovládať?

Workshop je určený pre každého, kto pracuje s informačnými technológiami v akejkoľvek úrovni zručností – od úplných začiatočníčok až po IT adminky.

✓ Kontakt
V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktuj na [email protected].

Martin Fischer Lektoruje

Martin sa venuje informačnej a kybernetickej bezpečnosti už vyše 10 rokov, počas ktorých sa naučil, že väčšina problémov v IT svete má pôvodcu, ktorý sa nachádza medzi stoličkou a klávesnicou. Práve preto rád tieto hrozby eliminuje tým, že posúva svoje znalosti z tejto oblasti ďalej a snaží sa tak chrániť dáta nás všetkých. Keby pri používaní IT technológii sme mali všetci zaužívané dodržiavanie základných pravidiel bezpečnosti, život v kyberpriestore by bol hneď krajší.

Zdieľať