Vyhľadať
Close this search box.

Coding Club: Stratégie pre život – ako si rozumieť a posilniť sa

Máš pocit, že sa toho okolo teba veľa deje a že je niekedy náročné to spracovať a reagovať na rôzne životné situácie? Pripravili sme pre teba online kurz s témami zameranými na emócie, komunikáciu, odolnosť, ale aj riešenie konfliktov. Tento kurz si vieš sama v pohodlí absolvovať kedykoľvek máš chuť, je totiž riešený formou nahrávok a pracovného zošita.

Cieľom tohto Aj Ty v IT Coding clubu je nájsť si čas pre seba a lepšie si porozumieť v oblasti emócií, komunikácie, vlastných stratégií riešenia konfliktov. Ak máš chuť sa o sebe dozvedieť niečo viac, je určený práve pre teba. Môže ti pomôcť lepšie sa spoznať, rozumieť tým aj viac okoliu a budovať kvalitnejšie súkromné a v dohľadnej dobe aj pracovné vzťahy.

Témy kurzu:

  • Emócie a ako ich rozpoznať
  • Moja odolnosť
  • Komunikácia
  • Prezentačné zručnosti
  • Stratégia riešenia konfliktov

Pred začatím kurzu bude potrebné, aby si vyplnila pár otázok, ktoré nám pomôžu lepšie rozumieť tvojim potrebám a ako sa cítiš pred začatím kurzu. Potom ti budú sprístupnené nahrávky s jednotlivými témami a príručkou, kde si pre seba môžeš vypĺňať všetky úlohy.

 

✓ Pre koho je kurz určený?
Pre stredoškoláčky vo veku 15 – 19 rokov, program je vhodný pre úplné začiatočníčky.

 

✓ Čo budete potrebovať??
Počítač/notebook s internetovým pripojením a chuť sa učiť niečo nové 🙂

 

✓ Kedy?

Aj Ty v IT Coding Club – Stratégie pre život je pripravený ako set 5 videí a je na tebe v akom časom rozmedzí sa im budeš venovať.

 

✓ Kontakt
V prípade akýchkoľvek otázok kontaktuj projektovú manažérku a lektorku Zuzku: [email protected]

 

✓ Partneri podujatia

 

Zuzana Majchráková Lektoruje

Zuzana je vyštudovaná učiteľka biológie a psychológie. Viac ako desať rokov sa venuje lektorskej činnosti, najmä v oblasti sociálnych zručností. Pôsobila v štátnej správe, v akademickom prostredí a v neziskovom sektore, kde bola aj administrátorka webstránok, rôznych platforiem či sociálnych sietí. S Aj Ty v IT sa dostala do kontaktu ako školiteľka komunikačných a prezentačných zručností v projekte Security Girl, ktorý jej dával taký zmysel, že sa stala internou posilou projektového tímu, kde dievčatá podporuje k učeniu sa IT tém. V tíme Aj Ty v IT pôsobí ako lektorka a projektová manažérka pre stredné školy na strednom Slovensku.

Zdieľať