Vyhľadať
Close this search box.

Canva moderne 2

Zamilovali ste si Canvu? Zoznámili ste sa už so základmi a túžite spoznať jej pokročilé možnosti? Pridajte sa k nám na workshop Canva Moderne 2.

Aj tentokrát sme ho rozdelili ho do dvoch dvojhodinových lekcií ( 27.5. a 29.5.) :

1. V prvej si vytvoríme logá, ktoré budú vystihovať vašu značku a naučíme sa upravovať videá – strihať ich, vkladať do nich text, hudbu či iné grafické prvky.

2. V druhej si ukážeme, ako používať plánovač príspevkov na sociálne siete a necháme sa inšpirovať aplikáciami, ktoré používajú umelú inteligenciu pri tvorbe neuveriteľných dizajnov.

Počas celého workshopu budeme používať Canvu PRO, ktorá bude zabezpečená. Budete mať tak jedinečnú možnosť nahliadnuť do funkcií, ktoré ponúka.
Poďme sa spolu pozrieť na pokročilé funkcie Canvy a odhaliť nové možnosti tvorby dizajnov.

Dominika Franeková Lektoruje

Dominika začínala ako administrátorka programu SAP v medzinárodnej IT spoločnosti. Neskôr tam pôsobila ako Problém manažérka a pomáhala vylepšovať fungovanie procesov v organizácii, aby sa minimalizovala nefunkčnosť systémov. Od roku 2018 sa venuje marketingu a pomáha klientom s tvorbou a implementáciou ich marketingových plánov. Zo súkromného sektora prešla do neziskového, aby pri svojou prácou pomáhala zraniteľným skupinám a šírením povedomia o dobre a inšpiratívnych projektoch, ktoré vznikajú (nielen) na východe Slovenska.

Zdieľať