arrow

Canva: grafika rýchlo a hravo


girl

25.08.2021

08:30

Workshop

Najmladšie


Premeň svoje dizajnové nápady na skutočnosť :)

Potrebuješ si pripraviť do školy prezentáciu, ale PowerPoint Ťa už nudí? Chcela by si si vytvoriť nádhernú grafiku a dizajn pre Tvoje nápady, ale netušíš ako? Hľadáš jednoduchý ale pritom moderný grafický nástroj, prostredníctvom ktorého si rýchlo a bezplatne vytvoríš akýkoľvek dizajn? Vyskúšaj s nami Canvu na treťom augustovom Aj Ty v IT podujatí pre dievčatá v American Center Košice! 

 

☑  Pre koho?
Pre všetky zvedavé a tvorivé žiačky základnej školy vo veku od 9 do 15 rokov. Je určený pre úplné začiatočníčky, ktoré nemajú s Canvou žiadne, alebo len malé skúsenosti.

 

☑ Kedy?
V stredu 25. augusta 2021, v čase 08:30 – 12:00 hod.

 

☑ Kde?
V American Center Košice (súčasť Štátnej vedeckej knižnice v Košiciach) , Hlavná 10, 040 01 Košice

 

☑ Čo je potrebné si priniesť?
Dobrú náladu a chuť učiť sa nové veci 🙂

 

☑ Čo teraz?
Zaujala Ťa téma Aj Ty v IT workshopu?

 

Zaregistruj sa cez tento formulár

 

☑ Kto Ťa bude učiť?

Viki Sanislová – je čerstvá maturantka bilingválneho Gymnázia sv. Edity Steinovej. Pochádza z Košíc, má 20 rokov a od Septembra smeruje na Technickú Univerzitu so zameraním na hospodársku informatiku. Vo voľnom čase ju baví neformálne sa vzdelávať a rozvíjať svoju kreativitu, taktiež rada cestuje a fotí.

 

 

 

 

 

☑ Kontakt
V prípade akýchkoľvek otázok kontaktuj projektovú manažérku Lenku Kohútovú: [email protected].

 

☑ Partneri
Aj Ty v IT workshopy v American Center Košice v lete 2021 realizujeme v spolupráci s American Spaces Slovakia, vďaka podpore Veľvyslanectva USA na Slovensku.