Vyhľadať
Close this search box.

Canva: grafika rýchlo a hravo pre pokročilé

Ajvy ste si zamilovali Canvu? Zoznámili ste sa už so základmi a rady by ste spoznali a jej pokročilé funkcie? Pridajte sa k nám!

✓  Kedy? 

Aj Ty v IT  podujatie „Canva: grafika rýchlo a hravo pre pokročilé“  sa uskutoční  v utorok 18.júna 2024, v čase 16:30 – 18:30 hod. , online cez Zoom.

 

✓  Čo sa naučíte?

Na workshope si ukážeme ako si môžete vytvoriť zaujímavé logá, naučíme sa upravovať videá a necháme sa inšpirovať aplikáciami, ktoré používajú umelú inteligenciu pri tvorbe neuveriteľných dizajnov. Poďme sa spolu pozrieť na pokročilé funkcie Canvy a odhaliť nové možnosti tvorby dizajnov.

 

✓  Čo je potrebné ovládať?

Základy práce s počítačom (práca s myšou a s klávesnicou, základy práce s webovým prehliadačom, vyhľadávanie na internete, kopírovanie súborov a pod.). Podmienkou pre prihlásenie je predošlá skúsenosť s prácou v Canve. Asistencia rodičov je nevyhnutná najmä pri účastníčkach mladších ako 12 rokov.

 

✓ Kontakt
V prípade akýchkoľvek otázok kontaktuj projektovú manažérku Lenku Kohútovú: [email protected]

 

✓ Partner podujatia

AT&T Logo and symbol, meaning, history, PNG, brand

Dominika Franeková Lektoruje

Dominika začínala ako administrátorka programu SAP v medzinárodnej IT spoločnosti. Neskôr tam pôsobila ako Problém manažérka a pomáhala vylepšovať fungovanie procesov v organizácii, aby sa minimalizovala nefunkčnosť systémov. Od roku 2018 sa venuje marketingu a pomáha klientom s tvorbou a implementáciou ich marketingových plánov. Zo súkromného sektora prešla do neziskového, aby pri svojou prácou pomáhala zraniteľným skupinám a šírením povedomia o dobre a inšpiratívnych projektoch, ktoré vznikajú (nielen) na východe Slovenska.

Zdieľať