Vyhľadať
Close this search box.

Canva: grafika rýchlo a hravo

Premeň svoje dizajnové nápady na skutočnosť s Canvou!

✓  Kedy? 

Aj Ty v IT  podujatie „Canva: grafika rýchlo a hravo“  sa uskutoční  v utorok 14.mája 2024, v čase 16:30 – 18:00 hod. , online cez Zoom.

 

✓  Čo sa naučíte?
Chceš vedieť pripraviť originálne prianie, grafiku, či prezentáciu, ale programy na rôzne úpravy sú platené alebo náročné? Čo tak to skúsiť spraviť v Canve! Canva je grafický editor, ktorý je jednoduchý, moderný a s jeho pomocou rýchlo a bezplatne vytvoríš akýkoľvek dizajn. Rada by si vizuálne oživila svoje posty na sociálne siete? Canva Ti pomôže aj s tým.

 

✓  Čo je potrebné ovládať?

Základy práce s počítačom (práca s myšou a s klávesnicou, základy práce s webovým prehliadačom, vyhľadávanie na internete, kopírovanie súborov a pod.). Predošlá skúsenosť s Canvou, či iným grafickým editorom NIE JE podmienkou. Asistencia rodičov je nevyhnutná najmä pri účastníčkach mladších ako 12 rokov.

 

✓ Kontakt
V prípade akýchkoľvek otázok kontaktuj projektovú manažérku Lenku Kohútovú: [email protected]

 

✓ Partneri podujatia

Dominika Franeková Lektoruje

Dominika začínala ako administrátorka programu SAP v medzinárodnej IT spoločnosti. Neskôr tam pôsobila ako Problém manažérka a pomáhala vylepšovať fungovanie procesov v organizácii, aby sa minimalizovala nefunkčnosť systémov. Od roku 2018 sa venuje marketingu a pomáha klientom s tvorbou a implementáciou ich marketingových plánov. Zo súkromného sektora prešla do neziskového, aby pri svojou prácou pomáhala zraniteľným skupinám a šírením povedomia o dobre a inšpiratívnych projektoch, ktoré vznikajú (nielen) na východe Slovenska.

Zdieľať