Vyhľadať
Close this search box.

Aj Ty v IT Akadémie pre stredoškoláčky

Akadémie pre dospelé ženy, výnimočne sprístupnené bezplatne aj pre stredoškoláčky

Ak máš záujem cieľavedome na sebe pracovať v oblasti IT a máš viac ako 16 rokov (vrátane), môžeš využiť špeciálnu ponuku a prihlásiť sa na akadémie v IT oblasti, určené pre dospelé ženy.

Na každú akadémiu prijmeme 2 stredoškoláčky, ktoré môžu akadémie absolvovať bezplatne.

Akadémie sú časovo náročné a intenzívne. Na konci je záverečná skúška a certifikát. Vyber si túto možnosť ak to s IT myslíš skutočne vážne. Všetky akadémie prebiehajú online v poobedných hodinách.

V našom registračnom dotazníku si môžeš vybrať jednu z nasledujúcich tém:

Woman Data Academy

https://ajtyvit.sk/podujatia/women-data-academy-17/

Tento kurz je skvelou príležitosťou, ako zrozumiteľným spôsobom získať všetky technické znalosti pre dátovú analytiku. Zasvätíme vás do celej problematiky od úplných základov programovania v najrýchlejšie rastúcom jazyku Python, cez načítavanie a spracovanie dát až po interaktívne vizualizácie. Cieľom kurzu je pripraviť vás na široké využitie dátovej analytiky, previesť vás celým procesom zrozumiteľne krok za krokom.

Začíname už 18.4.2024

 

Woman SQL Academy

https://ajtyvit.sk/podujatia/women-sql-academy-24/

SQL je nielen najpoužívanejším jazykom na prácu s databázami, ale patrí tiež k najžiadanejším IT zručnostiam na trhu práce. Kurz sa zameriava na praktickú prácu s databázami. Oboznámi účastníčky so súčasným svetom rôznych databázových programov a dátových štruktúr. Následne sa účastníčky naučia na praktických príkladoch, ako pracovať, spájať a analyzovať dáta v databázach pomocou SQL jazyka.

Kurz začína už 6.5.2024

 

Woman Tester Adademy

https://ajtyvit.sk/podujatia/women-tester-academy-19/

Cieľom kurzu je pripraviť účastníčky na softvérové testovanie aplikácií a väčších funkčných celkov. Súčasťou kurzu je záverečný test, na základe ktorého získa úspešná účastníčka certifikát Aj Ty v IT.

Kurz začína už 22.4.2024

 

Workshop chat GPT a generatívna AI

https://ajtyvit.sk/podujatia/chat-gpt-a-generativna-ai-ap24/

Vitajte vo svete, kde idú technológia a kreativita ruka v ruke a vytvárajú tak priestor pre inovácie, osobný rast aj vzdelávanie. Svet generatívnej umelej inteligencie (AI) je priestorom plným nekonečných možností, a to bez ohľadu na vaše predchádzajúce skúsenosti, formálne vzdelanie alebo úroveň IT zručností. Či už ste teda marketérka, pedagogička, programátorka alebo len zvedavá duša so záujmom o technológie, tento workshop vás zoznámi s fascinujúcim svetom generatívnej AI.

Workshop začína už 23.4.2024

 

Po registrácií budeme robiť výber dievčat, ktorým akadémie sprístupníme. Určite sa ti včas ozveme, aby sem ti dali vedieť, či budeš zaradená do vzdelávania a pošleme ti všetky dôležité informácie.

 

 Pre koho je kurz určený?
Pre stredoškoláčky vo veku 16 – 19 rokov, program je vhodný pre začiatočníčky.

 Čo budete potrebovať??
Počítač/notebook s internetovým pripojením a chuť sa učiť niečo nové

 Kedy?

Pri každom kurze po rozklinutí nájdeš harmonogram a podmienky

 Kontakt
V prípade akýchkoľvek otázok kontaktuj projektovú manažérku Zuzku: [email protected]

Podpora Lektoruje

Zdieľať