arrow

Naša videogaléria

Čo by vášmu oku nemalo ujsť

monitor

Aj Ty v IT v televízii JOJ

Tešíme sa, že naše aktivity so študentkami a ženami, sa tešia úžasnému záujmu a stále viac vidíme výsledky našej práce. Sme hrdé na každú jednu absolventku našich workshopov, diskusií či akadémií, ktoré magický svet IT očaril. Ideme ďalej. (c) JOJ

Akadémia programovania – reportáž RTVS

Akadémia programovania, ktorú za pomoci Microsoft Česko a Slovensko a AT&T organizujeme (nie, nejde o Národný projekt :)), chybička sa do reportáže vloudila:)), odhaľuje krásy programovania a čarovných micro:bitov stovkám učiteľov. Tí následne vedú kreatívne workshopy so svojimi zvedavými študentkami. A tak vznikajú od-výmyslov-sveta-originálne pohyblivé roboty. Micro:bit love je jednoducho MEGA nákazlivá. #akademiaprogramovania #microsoftslovakia #ajtyvit […]

Aj Ty v IT – Meníme životy dievčatám a ženám

Nesmierne nás teší, že už 6 rokov meníme životy dievčatám a ženám a motivujeme ich k objajovaniu sveta technológií. Video zachytávajúce príbeh našej Aďky je podľa nás úplne MEGA! Už teraz sa nevieme dočkať ďalšieho roka a všetkých príbehov, ktoré so sebou prinesie!

Frida Talks Tech Košice edition II

Naša Frida opäť zaznamenala veľký úspech v metropole východu. Veľa sme networkovali a nasmiali sa. Veľká vďaka všetkým rečníčkam a rečníkom, ktorí sa s nami podelili o svoje skúsenosti z IT sveta v takzvaných diskusných kruhoch. Tešíme sa, že vás tento formát zaujal. Do skorého videnia !

Women tester academy III – pozvánka

Registráciu do obľúbenej Women tester academy sme spustili pred pár dňami a váš obrovský záujem nás nesmierne teší. Čo sa počas WTA naučíte, vám v originálnom videu vysvetlí jeden z lektorov, sympatický Martin alias Furby. Viac o WTA sa dozviete tu http://bit.ly/WTA3_Info

Frida Talks Tech – Bratislava edition

V júni sme Frida Talks Tech – meetup inšpiratívnych ajťáčiek – priniesli aj do Bratislavy. A bol to fantastický večer. Už teraz sa nevieme dočkať jesennej edície.

Akadémia programovania

Akadémia Programovania dáva možnosť učiteľom a neskôr aj ich študentom kreatívne pracovať s technológiami počas ich štúdia. Ďakujeme spoločnostiam Microsoft Slovakia a AT&T za aktívnu spoluprácu a tešíme sa na ďalšie ročníky!

Aj Ty v IT – oficiálne predstavenie

Čo robíme v Aj Ty v IT. Prečo sme tu. Čo chceme dosiahnuť? Oficiálne video Aj Ty v IT, ktoré predstavuje naše aktivity a poslanie.

1 2 3