Skip to content

Program pre školy

9:00 - 14:00

Školský program

Interaktívne objavovanie možností IT sveta pre dievčatá cez virtuálnu realitu či ukážky workshopov

Vitajte vo svete TECH fantázie, v ktorom stretnete superhrdinky, vyriešite úlohy, vyskúšate si technológie a veríme, že sa tiež nadchnete pre svet IT. 

Čakajú vás štyri pätnásťminútové escape room s logickými úlohami a zadaniami z programovania, aby ste si odskúšali alebo sa naučil zvládnuť rôzne technológie. Nemusíte sa však obávať či to zvládnete, pretože na každom stanovišti vás bude sprevádzať  superhrdinka, s ktorou sa budete môcť v prípade potreby poradiť. Už dnes vám prezradíme, že prvou z nich bude Lady Bluetooth alias Ada Lovelace. Zoznámiť s ostatnými sa už však musíte prísť osobne!

Informácie pre učiteľky a učiteľov

Školský program je rozdelený do štyroch hodinových blokov:

– dva hodinové bloky s 15 min pauzou

– dva hodinové bloky s 15 min pauzou

Na program sa dá zaregistrovať len na jeden blok za školu, registráciu vypĺňa pedagóg. Maximálny počet prihlásených dievčat je 15, a to preto, že chceme do nášho hravého IT sveta vtiahnuť každú žiačku a študentku hneď od príchodu a vytvoriť pre ňu podmienky, aby sa mohla aktívne zapájať, interagovať s materiálom a pomôckami. Ak budete mať záujem, môžete sa do riešenia úloh vašich zverenkýň zapojiť sami, inak vám ponúkame možnosť vychutnať si kávu v príjemnom rozhovore v kaviarni.

Zažite atmosféru naživo

* Registrácia možná len na jeden blok

Načítavam Online predaj vstupeniek, čakajte prosím...