arrow

Základy office balíčka: Word a Powerpoint


girl

15.06.2021

16:00

Online

Stredoškoláčky


Aj Teba zaujíma ako pracovať s textami a obrázkami vo Worde a Powerpointe? Chceš sa naučiť ako použiť šablónu alebo ako efektívne pracovať s Outlookom? Práve na tomto workshope si povieme základy práce s týmito programami.

Tento workshop je určený pre začiatočníčky, ktoré majú malé skúsenosti s týmito programami, alebo pre účastníčky, ktoré už niečo vedia, ale rady by si tieto znalosti pripomenuli. Oboznámime sa so základmi práce v programe Word, Powerpoint a nahliadneme aj do zákulisia Outlooku. Tieto programy spolu s Excelom (WS Exceluj s Excelom) sú veľmi často používané v škole, v práci ale aj v súkromnom živote. Tvoria taký malý “survival kit”. 🙂

Aj tento workshop je súčasťou balíka NASKILUJ SA S AJ TY V IT

☑  Pre koho?
Pre stredoškoláčky/osemročáčky – vo veku 15-19 rokov, ktoré si chcú osviežiť znalosti.

 

☑ Kedy?
V utorok 15. júna 2021, v čase od 16:00 do 19:00 hod.

 

☑ Kde?
Aj Ty v IT Coding Club bude prebiehať ONLINE. Podrobné informácie dostanú registrované účastníčky e-mailom.

 

☑ Čo teraz?
Zaujala Ťa téma  tohto ONLINE Aj Ty v IT Coding Clubu?

 

Zaregistruj sa cez tento formulár

 

☑ Čo budeš potrebovať?
Počítač, stabilné internetové pripojenie, nainštalovaný Word, Powerpoint, poprípade aj Outlook (nie je ale nutný).

 

☑ Kto ťa bude učiť?

Alžbeta Pališinová – Betka je nielen súčasťou tímu Aj Ty v IT ako “košická spojka”, ale pracuje už tretí rok ako Junior Project Manager v Deutsche Telekom IT Solutions (predtým T-systems). Momentálne zastáva pozíciu PMO – Project Management Office. Predtým pracovala ako Senior Research Analyst pre zahraničnú firmu. Vyštudovala ekonómiu v Košiciach, ale predsa ju to ťahalo do IT sveta, kde sa momentálne venuje projektovému manažmentu.

 

 

 

☑ Kontakt
V prípade akýchkoľvek otázok kontaktuj projektovú manažérku Betku: [email protected]

 

☑ Partneri

Aj Ty v IT Coding Cluby vznikli v roku 2018 za podpory grantu od Google.org. Od apríla 2020 ich organizujeme vďaka podpore Zurich Foundation:

 

Máte zaujímavú tému alebo nápad na workshop pre stredoškoláčky? Napíšte nám viac na [email protected] a ďalší mesiac sa môžete stať lokálnym partnerom Aj Ty v IT Coding Clubs práve vy!