arrow

Základy programovania v Javascripte s Processingom


girl

09.04.2020

17:00

Online

Stredoškoláčky


Processing je nástroj na kreatívne programovanie. Práve kreativita nám totiž pomôže odbúrať strach z neznámeho a objavovať možnosti programovania. Na našom ONLINE Aj Ty v IT Coding Clube sa pomocou kreslenia kódom naučíme základné princípy programovania. Využitím jednoduchých geometrických útvarov si ukážeme ako fungujú premenné, podmienky, iterácie a vytvoríme si interaktívne vizuály. Pracovať budeme v Javascripte a výsledok si budete môcť nahrať napríklad aj na vlastnú web stránku.
 

☑ Pre koho?
Pre stredoškoláčky/osemročáčky – vo veku 15 – 19 rokov, ktoré zaujíma svet moderných technológií. Je určený pre úplné začiatočníčky, ktoré nemajú s animáciou žiadne, alebo len malé skúsenosti.
 

☑ Kedy?
Vo štvrtok 9. apríla 2020, v čase 17:00 –  20:00 hod.
 

☑ Kde?
Coding Club bude prebiehať ONLINE. Podrobné informácie budú registrovaným účastníčkam zaslané mailom.
 

☑ Čo teraz?
Zaujala Ťa téma Aj Ty v IT Coding Clubu?

 

Zaregistruj sa cez tento formulár

 

☑ Kto ťa bude učiť?

Zuzana Liptáková je grafická dizajnérka na voľnej nohe. Venuje sa vytváraniu vizuálnej identity pre rôzne firmy alebo podujatia, grafickej úprave kníh, alebo aj tvorbe webstránok. Vo svojom voľnom čase robí workshopy, kde sa prepája digitálny a fyzický svet vyrábaním točiacich sa, kresliacich, svietiacich a iných objektov.

 

 

 

☑ Kontakt
V prípade akýchkoľvek otázok kontaktuj Bobu na dancova@ajtyvit.sk

 

☑ Partneri

Google pomáha stredoškoláčkam objavovať TECH svet.

Aj Ty v IT Coding Cluby  vznikli v roku 2018 za podpory grantu od Google.org.