arrow

Základy InDesignu


girl

30.01.2020

15:00

Dlhodobý kurz

Stredoškoláčky


Praktický kurz pre začiatočníčky

Príď si s nami zalomiť tvoj prvý promo materiál alebo vizitku! Na januárovom stretnutí banskobystrického Aj Ty v IT Coding Clubu si ukážeme možnosti tohto grafikmi hojne využívaného programu pre zalomenie a sadzbu. Jeho potenciál môžete v budúcnosti využiť napríklad pri zalamovaní časopisov, letákov, brožúr, či dokonca kníh. Ukážeme, si v čom sa líši od  Illustratora, s ktorým sme sa zoznámili už v novembri a niečo malé si spolu aj zalomíme.

 

Pre koho?
Pre stredoškoláčky/osemročáčky – vo veku 15-19 rokov, ktoré zaujíma svet moderných technológií. Je určený pre úplné začiatočníčky, ktoré nemajú s tvorbou digitálny publikácii žiadne, alebo len malé skúsenosti.

☑ Kedy?
30. 01. 2020 – 15:00 – 17:00


☑ Kde?
InfoUSA Banská Bystrica, Štátna vedecká knižnica, Lazovná 9, Banská Bystrica


☑ Kto ťa bude učiť?

Veronika Nedecká je naša kolegyňa, ktorá sa venuje tvorbe kreatívno-digitálneho obsahu. Jej nástrojmi sú fotoaparát, počítač a vlastná hlava, výstupy si upravuje pomocou širokej škály produktov od Adobe – ako sú Photoshop, Illustrator, Premiere Pro, After Effects, Animate aj 3D vizualizácie.  A niečo z toho naučí aj vás.


Čo je potrebné si priniesť
Vlastný notebook (pokyny k inštalácii potrebného softwaru dostanú registrované účastníčky e-mailom)


Kontakt
V prípade akýchkoľvek otázok kontaktuj Veroniku na nedecka@ajtyvit.sk

 


☑ Partneri

Google pomáha stredoškoláčkam objavovať TECH svet.

Aj Ty v IT Coding Cluby sa realizujú za podpory grantu od Google.org.

V mesiaci január nám ich pomáha realizovať spoločnosť Skilly.me.


 Čo teraz?
Zaujala Ťa téma januárového Aj Ty v IT Coding Clubu v Banskej Bystrici? Zaregistruj sa ešte dnes a poisti si miesto na kurze!