Skip to content

Blog

Základy 3D modelovania pre 3D tlač

Ako zvládnuť základné princípy modelovania s využitím profesionálneho CAD systému Autodesk Fusion 360? Ako vytvoriť 3D model, ktorý je vyrobiteľný na 3D tlačiarni?

29.10.2021 - 05.11.2021

16:00 - 17:30

Online Event


V tomto modelovacom kurze si krok po kroku spoločne vyskúšame prácu v 3D modelovacom prostredí. S využitím nástrojov vymodelujeme funkčné modely, ktoré budú určené pre 3D tlač.

 

✓  Čo sa naučíte?

  • pracovať v programe Autodesk Fusion 360,
  • namodelovať v ňom 1 – 2 základné modely,
  • ako funguje výrobný proces pre 3D tlačiareň.

 

✓ Čo je potrebné si priniesť?
Počítač, stabilné internetové pripojenie, nainštalovaný software Autodesk Fusion 360 (bližšie pokyny k inštalácii budú zaslané registrovaným účastníčkam mailom).

 

✓ Kontakt
V prípade akýchkoľvek otázok kontaktuj projektovú manažérku Lenku: [email protected]

 

Petr Štěpánek

Expert na 3d tlač

Petr Štěpánek je vyučený strojár, ktorý si po vyše 4-ročnej praxi ako vývojový konštruktér založil vlastnú spoločnosť, ktorá sa špecializuje na modelovanie, výrobu a poradenstvo pre 3D tlač pod značkou STEPANEK3D. Momentálne v spoločnosti využíva 14 3D tlačiarní a v rámci takmer dvojročného fungovania firmy v tíme piatich kolegov úspešne zrealizovali viac ako 400 projektov. Jednou z jeho činností je aj lektorovanie a osveta 3D tlače, kde sa snaží podporovať mladých ľudí v práci s týmito technológiami.

 

Bezplatne

Náročnosť

Začiatočníčky

Vek

15 - 19 rokov

Počet stretnutí

2

Zdieľať

Partneri podujatia

Tento workshop organizujeme vďaka podpore Fondu SK-NIC.

Registrátorom domény www.ajtyvit.sk je WebSupport.