arrow

Zábavný workshop s OZOBOTmi


girl

24.08.2021

08:30

Workshop

Najmladšie


Spoznaj a roztancuj OZOBOTa!

Na druhom augustovom Aj Ty v IT workshope pre dievčatá v American Center Košice Ťa naučíme základy programovania hravou formou, a to len za použitia papiera a fixiek. Ozobot je šikovný mini počítač s ktorým nikdy nie je nuda! Jeho pohyb sa programuje pomocou použitia rôznych farieb. Bliká, otáča sa a svojim zjavom pripomína milého robota R2 D2 z Hviezdnych vojen.

 

☑  Pre koho?
Pre všetky zvedavé a tvorivé žiačky základnej školy vo veku od 9 do 15 rokov. Je určený pre úplné začiatočníčky, ktoré nemajú so Ozobotmi, či s programovaním žiadne, alebo len malé skúsenosti.

 

☑ Kedy?
V utorok 24. augusta 2021, v čase 08:30 – 12:00 hod.

 

☑ Kde?
V American Center Košice (súčasť Štátnej vedeckej knižnice v Košiciach) , Hlavná 10, 040 01 Košice

 

☑ Čo je potrebné si priniesť?
Dobrú náladu a chuť učiť sa nové veci 🙂

 

☑ Čo teraz?
Zaujala Ťa téma Aj Ty v IT workshopu?

 

Zaregistruj sa cez tento formulár

 

☑ Kto vás bude učiť?

Lenka Kohútová

Lenka je naša kolegyňa a v tíme sa okrem projektového manažmentu venuje lektorovaniu tém pre “najmenších”. Učenie a inšpirovanie je jej celoživotná srdcovka –  začínala s lektorovaním na hrade Krásna Hôrka, v kaštieli Betliar a cez učenie sa dostala až k čarovnému svetu IT. Taktiež vyučuje geografiu v anglickom jazyku na gymnáziu.

 

 

☑ Kontakt
V prípade akýchkoľvek otázok kontaktuj projektovú manažérku Lenku Kohútovú: [email protected].

 

☑ Partneri
Aj Ty v IT workshopy v American Center Košice v lete 2021 realizujeme v spolupráci s American Spaces Slovakia, vďaka podpore Veľvyslanectva USA na Slovensku.