Skip to content

Zábavný workshop s OZOBOTmi v American Center Banská Bystrica

Spoznaj a roztancuj Ozobota!

✓  Čo sa naučíte?

Na workshope Ťa naučíme základy programovania hravou formou, a to len za použitia papiera a fixiek. Ozobot je šikovný mini robot s ktorým nikdy nie je nuda! Jeho pohyb sa programuje pomocou použitia rôznych farieb. Bliká, otáča sa a svojim zjavom pripomína milého robota R2 D2 z Hviezdnych vojen.

 

✓  Čo je potrebné ovládať?
Workshop je pre úplné začiatočníčky a tak stačí dobrá nálada a chuť učiť sa nové veci 🙂 Počítače a všetko potrebné zabezpečíme, nemusíte si nič priniesť okrem seba, dobrej nálady a chuti niečo nového sa naučiť 🙂

 

✓ Kontakt
V prípade akýchkoľvek otázok kontaktuj projektovú manažérku Lenku Polešenskú: [email protected]

Lenka Polešenská

Projektová manažérka a lektorka

Vyštudovala vysokú školu zameranú na ekonomiku, bankovníctvo a financie, kde neskôr aj pôsobila. V apríli 2021 sa však stala súčasťou nášho tímu technickej podpory pri online kurzoch, kde zažila veľmi silné okamihy, ako IT dokázalo pomôcť ženám-matkám zmeniť svet. Dnes je súčasťou Aj Ty v IT už na plný úväzok lektoruje témy pre základné školy a projektovo zastrešuje programy a workshopy na strednom Slovensku.

 

Bezplatne

Náročnosť

Začiatočníčky

Vek

8 - 10 rokov

Zdieľať

Partneri podujatia

Aj Ty v IT workshopy v American Center Košice realizujeme v spolupráci s American Spaces Slovakia, vďaka podpore Veľvyslanectva USA na Slovensku.