arrow

Workshop Zvýš si svoj plat


girl

04.12.2019

17:00

Workshop

Dospelé ženy


Ako však na to? Otázka, ktorá sa týka každej z nás.

Si na konci skúšobnej doby a hľadáš odvahu, ako si vypýtať vyšší plat? Alebo si už odpracovala niekoľko rokov, makáš ako drak, no na plate sa to akosi neodzrkadlilo? Kedy je vôbec vhodné požiadať o povýšenie či zvýšenie a ako na to? Ako sa na pripraviť na hodnotiaci pohovor?

Máme odpovede!

Príď na náš workshop, ktorý je kombináciou prednášky a role-plays v skupinkách. Vďaka nim si vyskúšaš konkrétne situácie, ktoré môžu nastať pri rozhovore o zvýšení platu, odstupného či povýšení.

Zaregistruj sa na workshop cez tento formulár

✅Kedy: streda 4. decembra 2019 od 17.00 hod. do 20.00 hod.

✅Kde: FIIT STU, Ilkovičova 2, Bratislava

✅Kapacita: 20 účastníčok

✅Cena: 5 euro (informácie o platbe pošleme po zaregistrovaní na email)

Prihlásenie cen tento formulár

Lektorky

Ivana Halpert

Do IT sveta sa dostala cez recruitment – ten je dodnes jej primárnym zamestnaním a zároveň aj najväčšou profesionálnou vášňou. Už viac ako desať rokov spája talentovaných ľudí v tech svete so zamestnávateľmi s pridanou hodnotou. Vo voľnom čase sa venuje budovaniu technologicky rovnej spoločnosti, knihám a yoge.

Lucia Štellerová

Lucia Štellerová žila 10 rokov v Londýne, kde absolvovala IT kurzy pre Windows networks MCSE. Od roku 2005 pracovala v Londýne pre medzinárodné IT recruitment firmy, kde získala detailný prehľad o tom, ako IT svet, firmy a ľudia v ňom fungujú. Má medzinárodné skúsenosti z oblasti IT headhuntingu a zároveň prehľad o rôznych častiach IT odvetvia. Od roku 2010 vedie vlastnú firmu na Slovensku a vyhľadáva IT špecialistov pre medzinárodné firmy s rôznym zameraním. Lucia stretáva skvelé a úspešné ženy v IT a pomáha Aj Ty v IT motivovať dievčatá skutočnými príbehmi žien, ktoré už v IT svete fungujú. Zároveň sa im snaží vykresliť reálny prehľad IT možností pre ženy a dievčatá.