arrow

Workshop #IamRemarkable


girl

19.02.2019

18:00

Workshop

Dospelé ženy


Inšpiratívny praktický workshop z dielne Google Slovensko.

Aj vás zaujíma, prečo je pre vlastnú kariéru dôležité budovať si svoju “značku”? Čo to vlastne znamená ako sa “promovať”?

Praktický workhop #IamRemarkable vám poskytne odpovede na tieto zvedavé otázky spolu s konkrétnymi nástrojmi na rozvíjanie tejto zručnosti. Workshop vychádza z iniciatívy spoločnosti Google, ktorá posilňuje postavenie žien prostredníctvom zdôraznenia ich úspechov na pracovisku i mimo neho.

KEDY A KDE – 19.2.2019 o 18.00 hod. v priestoroch Google Slovensko, Karadžičova 8/A v Bratislave

INŠPIRATÍVNE LEKTORKY

Martina Sokolíková

Martina vyštudovala marketing a manažment na Fakulte manažmentu na Univerzite Komenského. Pracovala v trivagu a viacerých startupoch v Nemecku a na Slovensku. Od roku 2015 pracuje pre slovenskú pobočku Google, najprv ako koordinátorka programu Google Partners a momentálne vedie vzdelávaciu iniciatívu Grow with Google na Slovensku. Založila obchod so šatkami gatogato.

Mária Takáčová. 

Mária v Googli začínala ako stážistka ešte počas štúdia vysokej školy. Po ukončení bakalára začala pre Google pracovať na plný úväzok a v súčasnosti má pod sebou komplexný projekt prepojenia iniciatív s univerzitami v Česku a na Slovensku. V rámci projektu Grow with Google organizuje školské, vzdelávacie podujatia, prednášky a workshopy.

Vstup voľný.

Maximálna kapacita – 30 účastníčok

Registrácia pomocou tohto formulára.