arrow

Workshop #IamRemarkable


girl

02.07.2019

9:30

Workshop

Dospelé ženy


Inšpiratívny praktický workshop z dielne Google Slovensko.

Aj vás zaujíma, prečo je pre vlastnú kariéru dôležité budovať si svoju “značku”? Čo to vlastne znamená ako sa “promovať”?

Praktický workhop #IamRemarkable vám poskytne odpovede na tieto zvedavé otázky spolu s konkrétnymi nástrojmi na rozvíjanie tejto zručnosti. Workshop vychádza z iniciatívy spoločnosti Google, ktorá posilňuje postavenie žien prostredníctvom zdôraznenia ich úspechov na pracovisku i mimo neho.

KEDY: 2. júla 2019 od 9.30 do 11.30 hod.

KDE: Priestory Google Slovensko, Karadžičova 8/A v Bratislave.

Maximálna kapacita – 20 účastníčok

Registrácia pomocou tohto formulára.

LEKTORKA a LEKTOR:

Tami Gončárová

 

TAMI je social media marketér so špecializáciou na efektívu komunikáciu firiem na Instagrame. Zakladateľka edukatívneho marketingového projektu @instaranajky, série workshopov o Instagrame @instabiznis a autorka ebookov a ekurzu. TAMI je spoluzakladateľka knižného vydavateľstva InspiraPublishing a autorkou knihy pre mamy “Mamou po 30”.

Ivan Valach

Ivan je absolvent psychológie na FiF UK v Bratislave a svoje vedomosti ďalej rozvíjal na Systemickom psychoterapeutickom výcviku v pražskom Inštitúte systemického zážitku – Management centre. Svoje skúsenosti zúročuje vedením komunikačných tréningov, tímovej spolupráce, rozvoja talentov a koučingu. Taktiež má u nás na starosti získavanie nových príležitostí a rozvoj konferencie HRLeaders. Jeho ďalšou špecializáciou a srdcovkou sú tréningy osobnej efektivity a budovanie osobnej značky, ktorej aj v súkromí venuje množstvo času. Viedol workshopy na štyroch kontinentoch a cestovanie ako také je ďalšou z jeho vášní. Do Maxman Consultants nastúpil v januári 2013 a pod jeho vedením získala naša Maxman University prestížne ocenenie AIVD za najlepší vzdelávací projekt. Ivan kedysi sníval o živote v cudzine, no napokon si na Slovensku našiel zahraničnú priateľku a ako sám hovorí: “Vybudoval som si zahraničie doma.”