arrow

Tvorba webstránky bez programovania


girl

02.03.2020

16:00

Dlhodobý kurz

Stredoškoláčky


Rýchla cesta k Tvojej prvej webstránke

Tiež si vždy túžila vytvoriť si vlastnú webovú stránku, len ešte nevieš programovať? Na dvoch stretnutiach marcového martinského Aj Ty v IT Coding Clubu si ukážeme, ako si ju môžeš rýchlo vytvoriť aj bez znalostí kódu, a to pomocou obľúbeného WordPress. Naučíme sa obsluhovať administrátorské rozhranie, povieme si ako zvoliť vhodnú šablónu aj kedy hotové šablóny nie sú najlepším riešením, povieme si, čo je doména a na čo slúži hosting, predstavíme si rôzne postupy tvorby takejto internetovej stránkya vlastnú  responzívnu webstránku si aj spolu vytvoríme.

 Pre koho?
Pre stredoškoláčky/osemročáčky – vo veku 15-19 rokov, ktoré zaujíma svet moderných technológií. Je určený pre začiatočníčky, ktoré nemajú s WordPressom žiadne, alebo len malé skúsenosti.

Kedy?
02.03. a 09.03.2020, v čase 16 – 18 hod.

Kde?
V priestoroch coworkingu cancel.sk, Divadelná 23, Martin

☑ Kto ťa bude učiť?

Jakub Bajzath z Unite, s.r.o. – Programovaniu sa venuje už viac ako 7 rokov. Jeho začiatky sú spojené práve s WordPressom, na ktorom postavil niekoľko stredných aj väčších projektov. Zásadou bolo písať dobré, udržateľné a kvalitné témy, či pluginy, s ktorými boli zákazníci spokojní. Postupne prešiel od WordPress-u k vývoju webových aplikácií postavených na moderných frameworkoch (Angular, Laravel) v spoločnosti Unite, s ktorou spolupracujem doteraz a niečo z toho naučí aj teba.

 

 

 

 Čo je potrebné si priniesť
Vlastný notebook

☑ Kontakt
V prípade akýchkoľvek otázok kontaktuj Mirku na cechova@ajtyvit.sk


☑ Partneri

Google pomáha stredoškoláčkam objavovať TECH svet.

Aj Ty v IT Coding Clubs vznikli v roku 2018 vďaka podpore spoločnosti Google.org.

Objavovať IT svet nám v mesiaci marec pomáha realizovať spoločnosť Unite.

 

☑ Čo teraz?
Zaujala Ťa téma marcového Aj Ty v IT Coding Clubu v Martine? Zaregistruj sa ešte dnes a poisti si miesto na kurze!

REGISTRÁCIA NA AJ TY V IT CODING CLUB