arrow

Web Automation kurz


girl

06.09.2021

17:00

Krátkodobý kurz

Dospelé ženy


O softvérových testerov a testerky, ktorí vedia programovať, je veľký záujem, preto automatizované testovanie v súčasnosti naberá na popularite. Na workshope sa naučíte základy písania automatizovaných testov na moderné webové aplikácie.

Na kurze, ktorý prebehne počas štyroch dní, si od základov vytvoríte nový projekt na automatizované testovanie v nástroji Cypress.io. Naučíte sa orientovať v HTML štruktúre web stránky a lokalizovať na nej jednotlivé elementy. Budete programovať v JavaScripte. Ak neovládate základy programovania, tak práve na tomto kurze sa ich môžete naučiť. Napíšete automatizované testy aj na stránku www.kiwi.com. Plus veľa ďalších informácií a skúseností z praxe.

Kedy: od 6. septembra 2021, celkovo 4 lekcie (6.9, 8.9., 13.9. a 15.9.2021), vždy od 17:00 do 20:00 hod.
Kde: Online cez Zoom
Kapacita: 18 účastníčok
Cena: 55 eur

Zaregistrujte sa cez formulár

 

Pre koho je workshop určený?
Kurz je určený pre účastníčky so skúsenosťami s testovaním alebo tvorbou webu, prednostne pre absolventky Women Tester Academy.

Čo budete na absolvovanie workshopu potrebovať?
Počítač (Windows, Mac), nástroj na programovanie – VS CODE (bezplatný), stabilné internetové pripojenie, odporúčame aj externý monitor.

Lektor

Martin Škarbala je na internete známy pod prezývkou furbo. V rámci testingu za 11 rokov prešiel od pozície manuálneho testera cez programovanie automatických testov až po QA leada. Momentálne pôsobí v Kiwi.com, kde vedie QA oddelenie a pomáha QA engineerom napredovať v oblasti automatizácie. Testingu sa venuje aj ako lektor v rámci projektov Women tester academy, QA academy a ak má čas, točí online videá a kurzy o automatizácii. LinkedIn profil

 

V prípade otázok kontaktujte projektovú manažérku Veroniku Pizano: [email protected].

 

Toto podujatie je zorganizované vďaka podpore spoločnosti Zurich.

Zurich